Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na tych zdjęciach młode chłopy jak byki nie pracują, a ja stara baba 55 lat już orzę 35 lat, żeby nie zdechnąć z głodu, pieprzony kraj, 
Na tych zdjęciach młode BYKI to pracują tylko na czarno! a ta co chwali się telefonem to w Niedrzwicy klei uszka do garnuszków ale tylko wtedy gdy potrzebne jest zaświadczenie do Opieki a jej biedny mąż to zwiedza Europę Zachodnią i handluje samochodami. Niedrzwica Duża to gmina w której chce się żyć ale i zdychać! Kto kręci i mota ten wysyła dzieci na wycieczki za darmo! za pieniądze uczciwych podatników i ślepych URZĘDNIKÓW!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych zdjęciach młode BYKI to pracują tylko na czarno! a ta co chwali się telefonem to w Niedrzwicy klei uszka do garnuszków ale tylko wtedy gdy potrzebne jest zaświadczenie do Opieki a jej biedny mąż to zwiedza Europę Zachodnią i handluje samochodami. Niedrzwica Duża to gmina w której chce się żyć ale i zdychać! Kto kręci i mota ten wysyła dzieci na wycieczki za darmo! za pieniądze uczciwych podatników i ślepych URZĘDNIKÓW!  
posłuchaj mnie dobrze...   masz złe informacje!   ta co się chwali telefonem nie pracuje już od 2 lat!!! pracowała nawet jak zarabiała 30 zł dniówką, zostawiała dzieci w domu ze swoim ojcem i jechała zarobić na chleb pracowała nawet wtedy gdy była w 8 miesiącu ciąży i nosiła ciężkie pudełka i skrzynki!!!! wiem to bo z nią pracowałam...   jej mąż nie handluje samochodami, ale cóż lepiej wysłuchiwać sobie informacji od pijaczków a później sobie dodawać i pisać takie farmazony!!!   puste jest wasze rozumowanie bo z tego co wiem to nawet ci faceci ze zdjęcia pracują ale nie są w stanie utrzymać swoich rodzin.    żal wam du** ściska? idźcie i wy do OPS i korzystajcie...   a nie tylko siedzicie na tym internecie i szukacie sensancji aby anonimowo ludzi oczerniać i ich podpier***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesuńcie sobie filmik na 00:38 ...ta "bidna" już niedługo urodzi 3cie dziecko i też pewnie pójdzie po zasiłek. Szkoda słów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten "zatrudniony" za kompetencje pracownik zostanie wystawiony na czubie buta aż doleci do morza macać mewy!!   Ciekawe, kto zwróci tym rodzinom koszty przywozu dzieci z całego województwa, bo miejsc było tylko TRZY!! W normalnym kraju, gdzie pracę otrzymuje się za rzetelność i umiejętności ten zatrudniony za nasze podatki imbecyl zwracałby ludziom wszystkie koszty swej pomyłki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych zdjęciach młode BYKI to pracują tylko na czarno! a ta co chwali się telefonem to w Niedrzwicy klei uszka do garnuszków ale tylko wtedy gdy potrzebne jest zaświadczenie do Opieki a jej biedny mąż to zwiedza Europę Zachodnią i handluje samochodami. Niedrzwica Duża to gmina w której chce się żyć ale i zdychać! Kto kręci i mota ten wysyła dzieci na wycieczki za darmo! za pieniądze uczciwych podatników i ślepych URZĘDNIKÓW!  
Problem dotyczy niekompetencji, zaniedbania, głupoty (?) urzędnika, a tacy dziwni ludzie jak Ty zaczynają wypisywać "donosiki". Nawet jeśli ludzie, którzy się wypowiadali mają tyle kasy, że nie wiedzą, co z nią zrobić, to ktoś (jakiś urzednik) zakwalifikował ich dzieci na ten wyjazd. I szczytem arogancji jest traktowanie ludzi w taki sposób, że przyjeżdżają na miejsce zbiórki a tu okazuje się, że z wyjazdu nici! To, że dzieci niewydolnych wychowawczo osób  mają możliwość wyjazdu na wakacje, nie upoważnia nikogo do bezkarnego poniżania ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...