Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem, że honorowane będą tylko dowody rejestracyjne samochodów z Lublina? Tak się nieszczęśliwie składa, że mój samochód ma "blachy" LRY, a więc będę mógł jechać za darmo czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawię koło domu to abo mi ukradnom abo spalą, ja dziękuje pojadę samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To super że można jechać mając tylko dowód rejestracyjny. Ale czy musi być samochód na mnie czy może być na kogoś z rodziny? Nazwisko takie same .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu będą korki przez onanistów-cyklistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszek napisał:
To super że można jechać mając tylko dowód rejestracyjny. Ale czy musi być samochód na mnie czy może być na kogoś z rodziny? Nazwisko takie same . [/quote] ze strony MPK: [quote] Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, [...] właściciele aut będą mogli podróżować lubelską komunikacją miejską za darmo.
Czyli tylko właściciel. Jeśli jadąc do pracy podwozisz żonę albo dziecko do szkoły, to nie załapiecie się na darmową jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się skuszę... dawno już (od początku lata przynajmniej) MPK nie jeździłem. I tak do pracy chodzę piechotą, to te 4 przystanki mogę też, za friko podjechać. Ciekawe tylko, jak wygląda kwestia regulaminu... bo przecież dowód osobisty nie jest dokumentem wymaganym do udowodnienia swoich uprawnień i kanarom nie wolno go wymagać (co innego legitymacja szkolna/studencka/emerycka). No i co, jeśli samochód ma współwłaściciela (czy on też może jechać za friko) albo jest samochodem zarejestrowanym na firmę, której właścicielem jest jadący za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...