Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mina dzieciaka z prawej na 2 foto bije wszystkie inne :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł organizacji dnia dziecka w LKJ słuszny. Ale pomysł żeby zakończyć imprezę ok 14 to już totalne bezmózgowie. Byłem z dziećmi po obiedzie - po 14 i już nawet śladu nie było po imprezie. Czy dzień dziecka trwa tylko przed obiadem? Pogoda nie była piękna ale nie padało. Czy nie można było zorganizować dwóch tur? Przed południem i po południu? Tym bardziej , że to niedziela i każdy ma czas do wieczora. Szkoda. Moje dzieci były mocno zawiedzione w dniu swojego święta, a szkoda bo w LKJ na co dzień nie ma tłumów a takie imprezy pozwoliły by ożywić to miejsce a imprezy do wieczora powinny odbywać się tam co tydzień. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł organizacji Dnia Dziecka w LKJ jak najbardziej słuszny. Ale pomysł ustawienia łopoczącego namiotu i chorągiewki  obok ujeżdżalni na której miałam wątpliwą przyjemność odbywać jazdę to jest dopiero bezmózgowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...