Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień Milczenia w Lublinie. Przeciwko dyskryminacji osób LGBTQ

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2017 r. o 21:17 Powrót do artykułu
A zdjecia nie ma? Za malo osob bylo i nie udalo sie skadrowac?? 3 osoby byly? Czy 5?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze uchwycili wszystkich manifestujacych na jednym zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech świętują tak przez cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z zoofilami i koprofilami ? Nikt się nie upomni o ich prawa ? A onaniści i gerontofile ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z froteryzmem i przytulaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z kobietą i mężczyzną, co ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z pedalstwem i lesbami,chłopaki kochają się z dziewczynami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zamkną mordy choć na jeden dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy trend w makijażu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z Polski homoniewiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lesbijki, geje, osoby biseksualne...jeszcze ok, czaje co to, kto to, zawsze byli i będa. Ale co to kuźwa jest queer i transpłciowe? Jak ma jaj to jest chłop, ja ma dziurkę to jest kobieta. Są dwie, biologiczne płci i żeby jak głośno lewactwo nie darło swoich tęczowych mord to praw natury nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewianci, nie przywłaszczajcie sobie tęczy. Tęcza nie jest wasza ale wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że pomimo niewielkiej ale jednak większości osób, które zgodnie badaniami CBOSu deklarują, że homoseksualizm im nie przeszkadza, w komentarzach prym wiodą negatywne opinie. Jak widać idioci krzyczą głośniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i niech tak pozostaną z tymi zaklejonymi ustami - do końca świata i jeden dzień dłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie mogę wyrażać otwarcie swoich poglądów, bo zaraz dostaję łatkę moherowego oszołoma. Jak żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich form dyskryminacji wobec tych pań dopuszczono się do tej pory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie ludzie zafascynowani wielofunkcyjnością otworu w odbycie i nie rozumiem czemu oni muszą koniecznie reklamować owe odkrycie. Ja jak zrobiłem pierwszy raz kupę do nocnika jakoś to przeżyłem i nie muszę przez resztę życia się tym chwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak po prawdzie trzeba co innego zalepić, bo zwieracze już zjechane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego wszelkiej maści dewianci robią wszystko by być zauważeni? Czy normalne pary organizują protesty czy manifestacje pokazując swoje preferencje seksualne> Wydaje mi się że ta patologia seksualna organizuje te spędy by się tam parować i poznawać oraz wymieniać swoimi dewiacjami. Kto wam zboczeńcy broni kopulować we własnym gronie? Nie musicie z tym wychodzić na ulice a nikt nie będzie zniesmaczony waszymi niskimi instynktami. W przyrodzie i świecie zwierząt nie mielibyście szans na przeżycie bo każdy samiec alfa-przywódca stada by was zagryzł-takie prawo natury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom komentarzy mówi wszystko o komentujących. Niewiele myślących osob tu komentuje, oj niewiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...