Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień Milczenia w Lublinie. Przeciwko dyskryminacji osób LGBTQ

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2017 r. o 21:17 Powrót do artykułu
undefined napisał:
poziom komentarzy mówi wszystko o komentujących. Niewiele myślących osob tu komentuje, oj niewiele
 każdy ma niezbywalne prawo do własnego zdania. Dzisiaj być pedałem to takie "nowoczesne" i trzeba wychodzić z tym na ulicę by się chwalić swoją innością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedziemy sie za was modlic, moze sie opamietacie unikniecie losu Sodomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu reklama pedalstwa w prasie, to już się nie rzuca w oczy, ot kolejny artykuł o pedałach czy innych zbokach którego się pomija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lesbijki i geje, cała Polska się z was śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje na znak protestu zakleic inne otwory hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wspaniały artykuł, i taki ważny dla nas jako społeczeństwo.... Przeczytałem, wstałem i zesrał...em się ze śmiechu.... Jutro proponuję informację w stylu: Wiadomość z ostatniej chwili Tomek nie otworzył drzwi pukającemu listonoszowi bo przedwczoraj ściszał telewizor..... Lewy ten dziennik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sobie zobaczyć na yt wykład pt "Historia marksizmu - rozmowa z Krzysztofem Karoniem" wtedy zrozumiecie co te lewackie szambo szykuje. Najbardziej śmieszy mnie to, że lemingi kupują ten szajs, bo to teraz takie modne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Akcja ma na celu uwrażliwienie na trudną sytuację osób o nieheteroseksualnej orientacji." Dopóki ci kochający inaczej nie zmuszają publicznie społeczeństwo do zainteresowania się ich BARDZO WAŻNYMI problemami to niema żadnego społecznego problemu = problem mają tylko oni. Nikt im pod kołderkę nie zagląda mogą tulić się nawet do muszli klozetowej, lecz normy społeczne określają granice i to jest właśnie TOLERANCJA. Wszystko co poza granicami tolerancji to jest bubel, wybrakowane, szmelc, bezwartościowe, psujące działanie urządzenia lub społeczeństwa, szkodliwe. Łatwo to zrozumieć... Wy albo my jesteśmy normalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...