Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień Nauczyciela w Lublinie: nagrody dla nauczycieli

Utworzony przez Wszytskeigo dobrego, 13 października 2010 r. o 19:33 Powrót do artykułu
Wszystkiego dobrego dla nauczycieli !!!! http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4,2 tys nagrody a oni narzekają, że im źle !! cóż za tupet !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna zamilcz, jesli nie znasz szczegolow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
panna zamilcz, jesli nie znasz szczegolow.
To może mnie oświeć? Pewnie jesteś jednym z nauczycieli i będziesz ich bronił/a za wszelką cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4,2 brutto- 30% podatku:] wiec juz nie jest tak rozowo, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem nauczycielem, jestem synem nauczyciela i wiem doskonale jak wyglada ta robota z drugiej strony. O pensji nie wspominajac, a jak user wyzej napisal -30% od nagrod to chyba zart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3tys zł "nagrody" to mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowy Panie Prezydencie, Szanowna Pani Kurator, Szanowni Państwo! Jeśli nagrodę otrzymuje ktoś kto nie potrafi słowa poprawnie sklecić w jezyku ojczystym, ktoś kto jest "paziem" dyrektora, bez własnego zdania, wiedzy, taktu i kultury. Nie wspomnę o aparycji i wyglądzie... (który na stanowisku wicedyrektora jest równie ważny!) Idąc dalej ktoś, kto narzędzie manipulacji opanował do perfekcji, ktoś kto wmawia rodzicom, że czarne jest białe, terroryzuje nauczycieli i zastrasza dzieci, przy czym w obecności własnej chlebodawczyni trzęsie się jak osika na wietrze, pluje podczas rozmowy i dławi własną śliną... Mowa tutaj o Szanowniej Pani SZPONAR z SP 52 na Felinie. Proszę rozważyć tą uwagę i fakt kto wystawił jej rekomendacje bowiem niejeden stażysta ma większy dorobek od niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...