Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziś jest 21 rocznica powstania Radia Maryja. Czy to daltego dziś Żuk i Hetman zapraszaja na otwarcie lotniska. no to wiemy z kim oni trzymają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co niby ludzie mają z tego radia moherku ? tu przynajmniej ludzie dzięki lotnisku świata zobaczą a z radia maryja mozna sie nasłuchać mitologii i posłuchac o trotylu i jarku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to lizanie lizaka przez papierek, nie można by było zrobić dni otwartego jak będzie jakiś samolot na płycie + do tego np możliwośc obejrzenia strartu. Podejrzewam ze ten scenariusz będzie przewidziany dla dupo-polityków i kropidłowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego buractwa to jeszcze nie widziałem .Latałem trochę po świecie i swoje widziałem ale by promować kurnik mięsem z miską ryżu i patrzeć jakie tłumy po to darmochę się zwaliły no bo przecież nie na podziwianie lotniska to smutne . Zakłamanie komunistyczne widać w dzienniku ludowym a teraz wschodnim po czerwonym nagłówku pierwszej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imprez po lubelsku - lotnisko jest a nie ma samolotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
dziś jest 21 rocznica powstania Radia Maryja. Czy to daltego dziś Żuk i Hetman zapraszaja na otwarcie lotniska. no to wiemy z kim oni trzymają
Tak właśnie dlatego, specjalnie i na przekór ojcu dyrektorowi! I co z tym faktem zrobisz trollu/prowokatorze?? Dlaczego Ty nie jesteś w tej chwili w Toruniu u ojca dyrektora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to idz sie modlic za radio maryja a nie wypisujesz po forach, ale sie usmialem hahahahaha. Wiecznie smutne i ponure spoleczenstwo pisu, jak wam dogodzic? Zrobic wyspę z pomnikami leszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin napisał:
Takiego buractwa to jeszcze nie widziałem .Latałem trochę po świecie i swoje widziałem ale by promować kurnik mięsem z miską ryżu i patrzeć jakie tłumy po to darmochę się zwaliły no bo przecież nie na podziwianie lotniska to smutne . Zakłamanie komunistyczne widać w dzienniku ludowym a teraz wschodnim po czerwonym nagłówku pierwszej strony.
Po twojej wypowiedzi sugerować można, że w d.... byłeś i g.... widziałeś. Może byłeś w NRD a teraz chciałbyś wreszcie zobaczyć RFN, może to stąd to zacięcie komunistyczne Włodku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pierwsze i ostatnie takie tłumy na tym lotnisku. Na fotkach większość narodu to osoby mocno starsze. Oni na pewno nie będą latać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Lenin ty widać że byleś i podawałeś czosnkowy śmierdzielu Najmniejsze lotnisko w europie jest dla ludzi wszystko jest prawidłowo oznaczone i czytelne a w Polsce ? Niezły ubaw miałem jak Polacy przylecieli z Chicago do warszawki i mimo ze w Polsce nie wiedzieli gdzie odebrać bagaże taki bałagan i dobrego oznaczenia.Na Heathrow bez języka szybciej ogarniesz wszystko niż w poladii.A ta pod lubelska stodoła no cóż Włodku widać za komuny dobrze się dorobiłeś skoro dawne czasy chwalisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaś napisał:
Imprez po lubelsku - lotnisko jest a nie ma samolotu.
No i dobra. Ale jest i lotnisko mają. A impreza po Radomsku? Siła w precyzji - ani samolotu ani lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że jednak moherowi ekonomiści mieli rację. Idziemy grecką drogą prosto do bankructwa i recesji – specjalnie dla portalu Niezalezna.pl Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK, komentuje najnowsze informacje GUS dotyczące PKB. Dane Głównego Urzędu Statystycznego dotyczące polskiego PKB, polskiego wzrostu gospodarczego za III kwartał są dramatyczne. Bo nie tylko wzrosły bardzo słabo na poziomie 1,4 proc., ale tak naprawdę realnie po tzw. wyrównaniu sezonowym są na poziomie zaledwie realnie 0,4 proc. To oznacza, że staczamy się po równi pochyłej, bo to jest prawie zerowy wzrost w III kwartale. Nie najgorszym jeszcze, bo IV będzie jeszcze gorszy. Wkraczamy w fazę w recesji przyszłorocznej, załamania się inwestycji publicznych, załamania się spożycia indywidualnego i konsumpcji oraz zamówień eksportowych. Co gorsze jak widać w ostatnich miesiącach tego roku, załamania się dochodów podatkowych w budżecie państwa. Można powiedzieć, że tegoroczny budżet nie zostanie zrealizowany a ten przyszłoroczny na 2013 rok można wyrzucić do kosza. Żaden z zaplanowanych wskaźników makroekonomicznych będzie nie do osiągnięcia. Można zapomnieć o wzroście gospodarczym rzędu 2,2 proc. W przyszłym roku raczej należy się spodziewać poziomów recesyjnych lub zerowego wzrostu. W naszych warunkach to oznacza dziesiątki miliardów mniej w budżecie państwa. Jako kasandra gospodarcza III RP chcę przypomnieć, że na łamach portalu niezalezna.pl mówiliśmy wiele miesięcy temu, że idziemy grecką drogą zadłużając się ponad miarę, ukrywając te długi. Pan minister Rostowski wprowadził nowe zasady liczenia długu publicznego w oparciu o tzw średnią z całego roku. Co będzie powodować, że nikt nie będzie wiedział do końca roku ile realnie jesteśmy zadłużeni. Pan minister sprzedaje 10-letnie polskie obligacje jak świeże bułeczki. Przypomnijmy tylko, że Grecja robiła to samo 5 lat temu, też świetnie sprzedawała te swoje długi. Bo przecież obligacje to nowe długi. To pokazuje, że w przyszłym roku nie będzie inwestycji publicznych. One gwałtownie spadną w stosunku do tegorocznych. Czeka nas kolejna fala bankructw spółek developerskich a nawet spółek notowanych na giełdzie. Czeka nas załamanie w zakresie finansowania szpitali w związku z ich komercjalizacją, zwolnienia pracowników sfery budżetowej w tym nauczycieli. To wszystko będzie powodować niższe wpływy do budżetu państwa nawet o ponad 20 mld złotych w przyszłym roku. Oczywiście nie ma skąd wziąć tych pieniędzy. Tym bardziej, że wyschło źródełko dochodów płynących z UE. I to potrwa przez najbliższe 2 lata. Pan minister Rostowski chce z panem premierem organizować Olimpiadę zimową w 2022 r., ale nie był w stanie policzyć ile uzyska np. z mandatów od kierowców. Zaplanował je w tym roku na poziomie 1,3 mld a na razie wpłynęło zaledwie ok 25 mln. To pokazuje skalę utraty realności, wirtualności polskich danych statystycznych polskiego budżetu i grozi nam absolutnie bankructwem i utratą płynności finansowej w budżecie. Te dane o PKB w III kwartale to jedynie przedsmak tego co czeka nas w IV kwartale, już można powiedzieć całkowicie zerowego wzrostu jeśli nie ujemnego i absolutnie recesyjnym i depresyjnym scenariuszem w 2013 roku. Można zapytać gdzie się podziała "zielona wyspa", gdzie są nasze pieniądze i kto spłaci te długi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=NKIPujOEfHc[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie ludzie jak by lotniska nie widzieli a gdy pierwszy samolot wystartuje to Świdnik całkowicie ludziska zablokują . Nie sądziłem ze jest tak duże zainteresowanie lotnictwem na Lubelszczyźnie dzieciaki dziadki a może by tak za 13 lat pokazy lotnicze zorganizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ptyn napisał:
a co niby ludzie mają z tego radia moherku ? tu przynajmniej ludzie dzięki lotnisku świata zobaczą a z radia maryja mozna sie nasłuchać mitologii i posłuchac o trotylu i jarku
Ludzie dzięki temu Radiu mają bardzo wiele, tylko zaślepieni propagandą rządu nie widzą nic pożytecznego w Radiu Maryja czy TV Trwam. Mam 27 lat jestem po studiach mam dobrą pracę i uważam że tylko w takich właśnie portalach informacyjnych ( Plus fronda.pl , niezależnatv i tego typu strony www) można dowiedzieć się prawdy. Lotnisko powstało dzięki współpracy wielu ludzi czy to z po czy z pis czy niezależnych ludzi jak burmistrz Świdnika ale nie wiem czy zauważyliście że tylko PO wiesza bilbordy i rozsyła po domach karteczki ( dziś taką wyjąłem ze skrzynki) : Że to dzięki PO mamy lotnisko. Szczyt propagandy, a ludzi łykają to wszystko jak młode pelikany. Do nikogo nie pije do nikogo nic nie mam, nie oczerniam ale proszę: Przejrzyjcie na oczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do wiary. Mieszkańcy Polski B rzucili się na lotnisko jak głodne dzieci z Afryki na mortadele. Nie wiem po co im ten pas startowy jak nie stać ich, żeby sobie kupić bilety i muszą uczestniczyć w jakimś losowaniu darmowych lotów. Zero wstydu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty pierwszy, mieszkańcu Polski A byś tam leciał jakby rozdawali za darmo bilety lotnicze!!! Bogaty nigdy nie zrozumie biednego, ale nawet nie o to tutaj chodzi. W Niemczech nawet jak jest tylko 30% obniżka cen na artykuły odzieżowe, a nie rozdają niczego za darmo w konkursach, to w sklepach są tłumy. A bogaci są bogaci dlatego, że mało wydają pieniędzy.. Naucz się trochę życia...wtedy zrozumiesz....Polska jest jedna, a nie A, B, C czy D, E itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha stali bywalcy swidnickich kolejek .. po wszystko, dziadygi z rodowodem pisowskim od rana wypelniaja kupony, bo mozna cos wygrac. Oni sa zawsze wszedzie gdzie cos mozna za darmoche wyciaqgnac i zawsze sa pierwsi. Ochyda ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE DAŁEM SIĘ ZTOBIĆ - żeby jechać oglądać takie gówno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE DAŁEM SIĘ ZROBIĆ - żeby jechać oglądać takie gówno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...