Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarz kontra dyrektor

Utworzony przez aleksander, 30 maja 2013 o 20:59 Powrót do artykułu
po znajomosci? czy tylko przykrywka do ciaglego podsylania swoich dzieci by znajomy dal mu prace?  a czemu nie wyjada zagranice jak wiekszosc???? bo tata, wujek, ciotka ma znajomosci. paranoja..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moze wreszcie sad dobierze sie do skory tym kolesiom z Urzedu Wojewodzkiego ktorzy prace,staze czy praktyki zalatwiaja tylko swoim kolesiom i kolesiom kolesiow bez konkursu co jest wymagane w administracji panstwowej. Moze wreszcie intsytucje kontrolne przzyjrza sie decydentom w urzedzie wojewodzkim w Lublinie. Bo wszystko zganiaja na Wojewode a przeciez Urzedem rzadzi Szymczyk ze swoimi klakierami.
0
Głosujmy na Lublin.....   http://konkurs.przyjacielenatury.pl/galeria,oddaj-glos,347.html dzięki i pozdrawiam :)  
0
Państwowa Straż Łowiecka od dawna jest jedynie lokum źródłem etatów dla kolesiostwa. Komendant obsadzany jest z teczki. Aktualny nie miał znaczących sukcesów w policji ale w PSŁ dostał samochód służbowy, liczne delegacje i kasę na mundury, których nie kupuje bo występuje w lumperskich moro ciuchach rodem z "sekend handu". PSŁ od dawna odsysa jedynie pieniądze podatników nie przynosząc państwu żadnego pożytku. Nie ma także żadnych efektów w zwalczaniu kłusownictwa, które rozwija się w najlepsze a jedyne nieliczne przypadki ujawniania przestępstw łowieckich notuje tylko policja. Ta formacja powinna być jak najszybciej zlikwidowana bowiem Urząd Wojewódzki nie ma potencjału intelektualnego zdolnego do ustawienia straży łowieckiej na właściwych torach. A podatki coraz większe po to, aby znajomki PSL-u mogły żyć dostatnio.
0
Odnoszę wrażenie, że cała ta straż łowiecka (podobnie zresztą jak straż miejska)  jest przechowalnią dla rodzin urzędasów. Odkąd sięgam pamięcią, żadnych spektakularnych sukcesów PSŁ w Lublinie nie odnotowała. No, może jeden - rozbicie płotu służbowym samochodem przez wyciętego El Komendante...
0
Od kiedy Pawluk jest dziennikarzem??  Ktoś wie?? On jest dziennikarzem, to ja papieżem - on napisał jakiś felieton, a ja byłem w kościele.  
0
jajo ales dy glupi..szok
0
Stachu kompromituje polskie lowiectwo na skale calego kraju
0
Panie Szymczyk Jarosław jesteś TOKSYCZNY DLA WŁAŚCICIELI GRUNTÓW NAD ZALEWEM ZEMBORZYCKIM PRZY UL. KRĘŻNICKIEJ OBYŚ DOZNAŁ KLĘSKI OD SWOICH NADRZĘDNYCH, KTÓRZY ZARZĄDZĄ TWOIM MAJĄTKIEM TAK JAK TY CHCESZ DYSPONOWAĆ AREAŁAMI NIE DO CIEBIE NALEŻĄCYMI CO MANI CI SIĘ WIDOK NA CZYJEJŚ KRZYWDZIE TO ODDAJ SWOJE NIE DZIEL TYM NA CO NIE ZAPRACOWAŁEŚ BO PRACĄ TO TY SIĘ NIE ZHAŃBIŁEŚ!!!!!!!!!!!WARA OD GRUNTÓW PRZY UL. KRĘŻNICKIEJ PO STRONIE ZALEWU !!! PILN UJ SWOJEGO TERENU BO CI GO PODLEJĄ I NIE SIĘGAJ WZROKIEM CZEGO NIE MOŻESZ OSIĄGNĄĆ SAM W ŻYCIU I NIE LICZ NA NASZE MILCZENIE JAKIEKOLWIEK BO NIE POZWOLIMY NA DALSZE PONIEWIERANIE NAMI I NASZYM MAJĄTKIEM WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: