Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarze oszkalowali księdza

Utworzony przez pi-not, 4 kwietnia 2011 o 01:52
Dziennikarze z Dziennika Wschodniego oszkalowali księdza profesora z KUL. Za pomocą kłamstwa i intrygi doprowadzili go do odejścia z uczelni. Nie bez winy jest Redaktor Naczelny Dziennika Wschodniego. Szczegóły sprawy pod adresem: http://prawonadrodze.org.pl/index.php/archives/353.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Link się nie wgrał. Jest tutaj: http://prawonadrodze.org.pl/index.php/archives/353
Zaloguj się, aby oddać głos
0
straszne, jejku, nagle się okazało, że taki ksiądz to też ofiara systemu [: wielkie słowa, jeszcze większe gesty, fanklub i komitet, a wszystko dalej tak bardzo katolickie, stoi na straży prawdy, szczeka i rzuca się do gardła. Dziennik Wschodni Trwajcie dalej i róbcie świetną robotę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Homofobia (przedrostek homo- "taki sam, podobny, analogicznej budowy" z greki ὁμόιος homoios "jednakowy, tożsamy, podobny"[1] i sufiks -fob "w złożeniach: osoba odczuwająca uprzedzenie, niechęć" z nowołac. phobia "stany lęku u neuropatów", od gr. φόβος phóbos "strach", patrz: fobia[2]) – postawa społeczna charakteryzująca się uprzedzeniem, nienawiścią[3] i wrogością wobec przedstawicieli mniejszości seksualnych[4], dyskryminowaniem ich[5][6][7][8]. Niektórzy łączą też pojęcie heteroseksizmu i heteronormatywności z postawą homofobiczną[3]. Za: Wikipedia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: