Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarze Radia Lublin zwolnieni podczas audycji

Utworzony przez słuchacz, 11 marca 2010 r. o 10:01 Powrót do artykułu
Ci Panowie nie są zadnymi dziennikarzami, lecz PiS-owskimi przebierańcami - przestańcie pisać bzdury i mieszać ludziom w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchacz napisał:
Ci Panowie nie są zadnymi dziennikarzami, lecz PiS-owskimi przebierańcami - przestańcie pisać bzdury i mieszać ludziom w głowach.
Odezwał się matoł z PO. Człowieku wyśpij się i wyluzuj ale to dla Ciebie chyba za trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro politycznie ich wsadzono do radia, to i politycznie wylecieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest niepopularna, a Ci dziennikarze kierowali się i przekazywali prawdę. Widać kierownictwo, to towarzystwo wzajemnej adoracji i prawdy się najwyraźniej boi. A czy ktoś pamięta jak Ci dwaj dziennikarze ryzykowali i ryzykują dla nas? Ktoś powie to ich zawód, a ja mam wielki szacunek dla takich jak oni. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowincjonalnym Radiem Lublin od wielu lat rządzą same matoły, na górze brak wyobraźni, na dole dykcji. Równamy w dół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Paweł Bobołowicz nie jest "niezależnym dziennikarzem" tylko ultraprawicowym politykiem, który poszedł na nieźle płatny etat w publicznych mediach za poprzedniej ekipy. Droga polityczna "niezależnego" i "apolitycznego" dziennikarza Pawła Bobołowicza prowadziła m.in. przez KPN (szef młodzieżówki), Ligę Republikańską (zakłócanie kampanii wyborczej Kwaśniewskiego) do gabinetu politycznego Wojewody Dudziaka (AWS). Niezależne dziennikarstwo ma z tym (całkiem fajnym i bogatym) życiorysem niewiele wspólnego.
Ostatnio edytowany 11 marca 2010 r. o 12:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO usuwa niewygodnych, apolitycznych dziennikarzy przed wyborami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę Młodzi Demokraci stukają w klawiatury w obronie cenzury ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego moder forum usuwa linki do mojej strony? Forum posiada taką opcję więc, jak mniemam, linkowanie jest dopuszczalne a nawet pożądane. Strona jest prywatna, niczego nie sprzedaje, niczego nie reklamuje, do niczego nie zachęca, w związku z tym nie łamie regulaminu i netykiety. Będzie odpowiedź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sposób zwolnienia, pretekst i nakaz autoryzacji programów to dla mnie skandal. pan Lech Szymańczyk to czerwony pająk znając zycie nie podobało mu się to ze czasem podaczas audycji były krytyczne uwagi na temat władz Rosji, a to takim ludziom jak szymańczyk nie podoba sie:( . oczywicie nie ma żadnego dzienikarza, który byłby całkowicie niezależny (lis olejnik i inni z wyższej ligi to przykłady lizusów PO). moim zdaniem to, że ma poglądy prawicowe i zawszemu była bliska mu Polska to chyba oczywiste bo wyniósł to z domu rodzinnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bobołowicz nie jest dziennikarzem tylko politykiem (KPN, Liga Repubikańska, AWS) dlatego utyskiwania na polityczny powód zwolnienia brzmią nieco fałszywie. Pan Bobołowicz ma ładny prawicowy życiorys, którego nie musi psuć udawaniem, że jest kimś innym niż w rzeczywistości. Odwiedź moją stronę P.S. Dlaczego moder forum usuwa linki do mojej strony? Forum posiada taką opcję więc, jak mniemam, linkowanie jest dopuszczalne a nawet pożądane. Strona jest prywatna, niczego nie sprzedaje, niczego nie reklamuje, do niczego nie zachęca, w związku z tym nie łamie regulaminu i netykiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan ostrzyca napisał:
Pan Paweł Bobołowicz nie jest "niezależnym dziennikarzem" tylko ultraprawicowym politykiem, który poszedł na nieźle płatny etat w publicznych mediach za poprzedniej ekipy. Droga polityczna "niezależnego" i "apolitycznego" dziennikarza Pawła Bobołowicza prowadziła m.in. przez KPN (szef młodzieżówki), Ligę Republikańską (zakłócanie kampanii wyborczej Kwaśniewskiego) do gabinetu politycznego Wojewody Dudziaka (AWS). Niezależne dziennikarstwo ma z tym (całkiem fajnym i bogatym) życiorysem niewiele wspólnego.
A Ty chory jesteś? Zrejestruj się do lekarza na przyszły kwartał, bo to co piszesz do bzdury. Każdy idzie własną drogą, a TYy człowieku w jakich ugrupowaniach byłeś, bo teraz to napewno POwiec z Ciebie. Gratuluję wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie ! Stare chłopy a uwierzyli w niezależność mediów, wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio lublin i TVL to kaszana do kwadratu z małymi wyjątkami. A wyjątkiem jest Pan Jerzy Janiszewski i jego audycje. Co do reszty mam mieszane uczucia. Gdyby nie Lista przebojów instrumentalnych itp. to radia lublin mogło by nie być jak dla mnie. Poza tym mam wrażenie że "Radio Lublin" powinno się nazywać "Radio Budka Suflera spółka z.o.o".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radio lublin pozbyło się 2 oszustów. bobołowicz to stary złodziej i kombinator, a pokora latał za nim jak piesek jeszcze za czasów FMD( FUNDACJA MŁODA DEMOKRACJA) lub jak ktoś woli(FRAKCJA MŁODYCH DURNIÓW) zawsze patrzyli tylko jak wykorzystać wolontariuszy fundacji. wreszcie ktoś sie na nich poznał i wywalił na zbitą twarz. cała ta fundacja której agnieszka bobołowicz (żona pawła) była prezesem bazowała tylko na głupich ludziach którzy tam przychodzili i odwalali za nich całą robotę, a panowie: PAWEŁ BOBOŁOWICZ PRZEMYSŁAW NAKLICKI PAWEŁ NAKLICKI WOJCIECH POKORA MACIEJ TORUJ oraz pani AGNIESZKA BOBOŁOWICZ liczyli pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE ON I MA ŁADNY PRAWICOWY ŻYCIORYS ALE TYLKO TEN OFICJALNY. JEST KILKA OSÓB KTÓRE ZNAJĄ JEGO PRAWDZIĄ PRZESZŁOŚĆ. A CO DO UDAWANIA... NO CÓZ BOBOŁOWICZ NIC INNEGO W ŻYCIU NIE POTRAFI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten jan ostrzyca, który się tak głupio wypowiada, to znany pajac forumowy, piszący głupoty na różnych forach; teraz znalazł to. Co do meritum, to źle się stało, ze tacy nietuzinkowi dziennikarze wylatują z roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...