Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzienniki lekcyjne pod lupą kuratora

Utworzony przez rodzic, 18 lutego 2012 r. o 12:57 Powrót do artykułu
Pan kurator niech nie obiecuje bo i tak nic nie zrobi bylo już kilka pochodów i kilka wpadek w tej szkole i nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scenariusz działania jak znam tę panią będzie następujący: 1. Ależ to nie prawda, to nie ja a nauczyciele co już zrobiła (pomija celowo fakt, że na jej wyraźne polecenie bo tam żaden nauczyciel nie mrugnie bez jej zgody) 2. To nagonka na mnie przed zbliżającym się konkursem (który de facto jest parodią, bo nikt inny w szranki z nią nie stanie bo i tak nie wygra żeby nie wiem jakie miał osiągnięcia) 3. Mąż wspomoże, nie napiszę kto się jeszcze wstawi za nią po "koleżeńsku" (ja wiem trudno uwierzyć ale tak jest w polityce) 4. Winę zgoni na nauczycieli jak to już niejednokrotnie bywało i oberwą ci najmniej winni. 5. W nagrodę za doskonała pracę i działalność dydaktyczną dostanie posadę dyrektora bez konkursu - o co usilnie już zabiega. Nepotyzm? Mobbing? Ależ skąd!!! Skąd to wiem? Ano pracowałam tam jakiś czas temu, spraw sądowych ta pani miała na pęczki i cóż i nic. Kto mądry ten zabiera dzieci z tej szkoły. Sztucznie windowane oceny - żeby tylko szkoła wypadła jak najlepiej a potem dziecko z tej podstawówki albo gimnazjum idzie do innej szkoły i okazuje się że nie ma pupilków tylko normalna nauka i zaczynają się problemy bo dzieciaki owszem w testach extra ale gorzej z nauką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROTEST !!! Mieszkańcy Bychawy i okolic !!! My, pracownicy, rodzice, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 imienia majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Bychawie, protestujemy przeciwko projektowi połączenia naszej szkoły z Zespołem Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Czujemy się oszukani, ponieważ Starostwo Powiatowe w Lublinie jako organ prowadzący zapewniło nas, że nie ma takich planów w stosunku do naszej szkoły. Dlatego też rozpoczęliśmy działania promocyjne w środowisku, informując, że nabór na rok szkolny 2012/2013 się odbędzie. Do tej pory nikt ze Starostwa Powiatowego w Lublinie nie raczył porozmawiać z nami. Naszym atutem jest reforma szkolnictwa zawodowego, która otwiera przed szkołą większe możliwości rozwoju niż szkolnictwo ogólnokształcące. Łączenie wiąże się z utratą naszej tożsamości-tracimy nazwę, ponad pięćdziesięcioletnią tradycję. Majątek wielu pokoleń ma zostać przekazany innej szkole!!! Nie możemy na to pozwolić! Prosimy o poparcie naszego protestu i udział w przemarszu ulicami Bychawy (ZSZ Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego, ul. Reymonta, Sienkiewicza, Piłsudskiego, ks. A. Kwiatkowskiego – powrót tymi samymi ulicami) w niedzielę (19.02.20012r.) w godzinach 11:30-13:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODPOWIEM PANU KURATOROWI: JEŻELI ZAGROŻONE JEST DOBRO MAŁOLETNIEGO TO ZAWIESZA SIĘ W CZYNNOŚCIACH DYREKTORA SZKOŁY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak! weźcie się za dyrektora z ZS3 w lublinie. szkoła powinna być pod jego wezwaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy to coś da. Pewnie nie... i babsko nadal bedzie wyżywać się na pracownikach szkoły i dzieciach. niestety. Szkoda, że ani Kurator ani nikt inny nic tu nie wskóra. Kurator - bo znajomek, a każdy inny - bo nie i już. Tylko wszyscy razem możemy coś zrobić z tą sitwą w Wydziale Oświaty, gdzie "koleżaneczka Ewunia" zatrzyma każde zgłoszenie o nieprawidłowościach w ZS8.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam w tej szkole to państwo w PAŃSTWIE- JAK KOLEŚ Z PO WYWALI KOLESIA Z PO ? Tam już mobing kilka lat temu sprawdzali i wszystko jest ok i teraz tez będzie ok .W naszym kraju potrzeba dobrej taczki i to dziadostwo wywozić na pryzmę gnoju !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ,łatwo jest wieszać tylko psy na owej dyrekcji a jak nasza szkoła jest najlepsza w testach gimazjalnych w całej polsce i województwie to nic ,a to że jestesmy jedyna szkolą gdzie rodzice nie muszą dawać korków z przedmiotów ,a dostanie się do innego gimnazjum nie zależą tylko od zachowania też i od ocen . Moja dziecko chodzi tu do szkoły i uważam że jest bardzo wysoki poziom .nauczyciele nie stawiają za nic punktów na plus z zachowania ,trzeba zasłużyć na wzorowe czy bardzo dobre. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza w całej Polsce... chyba pod względem liczby ilości zmienianych nauczycieli, pani Beato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam kubeł zimnej wody na głowę pani Beato. Obiektywizmu w wypowiedzi Pani Beaty nie ma nawet krzty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ,jeśli jest taka zła szkola to dlaczego poza narzekanie nie zabierzecie dzieci szkol w lublinie jest wiele. pozdrawiam, i jestem matka dziecko które by mieć wzorowe zachowanie musi dużo pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beato. Najlepiej jest przymykać oczy na wszystko i patrzeć nie dalej niż na czubek swojego nosa. Proszę się spytać dziecka czy czuje się dobrze w tej szkole? Czy nauczyciele pracują z radością? Czy dzieci są uśmiechnięte? Proszę pamiętać, że dobre oceny można zawsze postawić. Test na koniec podstawówki już się domyślam jak wygląda. A ile z tych dzieci trafia do najlepszych liceów (I, II i III LO), skoro szkoła jest tak fantastyczna? Ja wiem ile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATA napisał:
Witam ,jeśli jest taka zła szkola to dlaczego poza narzekanie nie zabierzecie dzieci szkol w lublinie jest wiele. pozdrawiam, i jestem matka dziecko które by mieć wzorowe zachowanie musi dużo pracować.
Niestety nie kazdy moze pozwolic sobie na dowozenie dzieci do Lublina nawet gdyby bardzo chciał. Moje dziecko tez chodzi do tej szkoły i też jest wzorowe a jakim wysiłkiem zdobyte tego nawet nie trzeba tłumaczyc. Jezeli mowimy o wynikach w nauczaniu to owszem sa imponujace tylko czy to zasługa pani dyrektor? Czy to ona uczy dzieci? Za efekty wielkie podziekowania naleza sie nauczycielom i tylko im. I miejmy nadzieje ze to nie oni jak zwykle zreszta poniosa odpowiedzialnosc za poczynania pani dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko prawda. Tam jest państw w państwie. Wszędzie mobing i układy. Dziwne, ze jeszce pani dyrektor nie wyrzucono na bruk po tylu aferach. Układy, układy i jeszce raz układy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak w szkole pracowałam i wiem, że to prawda. Tylko układy i mąż w pomocy z pomocnym PO na czele. Jak na tak dobre warunki lokalowe szkoła osiąga dość marne wyniki bo nauczycieli wciąż panie szanowna wymienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATA napisał:
Witam ,łatwo jest wieszać tylko psy na owej dyrekcji a jak nasza szkoła jest najlepsza w testach gimazjalnych w całej polsce i województwie to nic ,a to że jestesmy jedyna szkolą gdzie rodzice nie muszą dawać korków z przedmiotów ,a dostanie się do innego gimnazjum nie zależą tylko od zachowania też i od ocen . Moja dziecko chodzi tu do szkoły i uważam że jest bardzo wysoki poziom .nauczyciele nie stawiają za nic punktów na plus z zachowania ,trzeba zasłużyć na wzorowe czy bardzo dobre. Pozdrawiam
Weź się ogarnij kobieto! Dla Ciebie chyba każdy poziom jest (za)wysoki, jeśli Polska piszesz małą literą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to powie car Zemborzyc niejaki Daniewski, radny PEŁo, ktory zrobił doktorat w Minsku na Białorusi.i ma wąsy jak Łukaszenka?czy napisze interpelacje do prezydenta w sprawie naduzyć w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Pana lub Panią przepraszam za błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...