Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziesiąta chce drugiego wejścia na cmentarz

Utworzony przez ~Piotr~, 29 października 2008 o 06:04 Powrót do artykułu
Czy istnieje internetowy spis grobów, tak jak na innych nekropoliach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska to taki dziwny kraj - wszystko przeciwko człowiekowi!!Chroni się żaby, pająki ( nawet te czerwone) a nic nie robi się dla dobra człowieka! W czym MUZEUM przeszkadzało przejście na cmentarz????Najlepiej tego starego człowieka kopnąć w d... po co ma się poniewierać!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No cóż mamy kolejny lubelski planistyczny problem nie do rozwiązania. A zresztą nie po to wzniesiono ozdobną bramę aby ludzie chodzili z innej strony!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie, ale wy jesteście beznadziejni. Jak wy byście chcieli zrobić sobie furtkę w płocie, chociaż ścieżka do niej prowadziłaby przez pole sąsiada, to myślicie, że ten sąsiad tak bez problemu by się zgodził? Może jeszcze pomógłby wam dziurę w płocie wyciąć? Pomyślcie trochę zanim zaczniecie rzucać błotem. A Muzeum jaki ma interes w tym, żeby, przy okazji ułatwienia przejście zwykłym ludziom, ułatwiać wejście też najróżniejszej maści deb***om, których celem jest twórcze niszczenie czegokolwiek? Piotr - z tego co wiem, to internetowego rejestru grobów nie ma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie rozumiem dlaczego tym ludziom tak spieszy się na cmentarz. Wszyscy zdążą. Bez wyjątku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę że 1 listopada Wielki Pan dyrektor muzeum Majdanka dostał tyle życzeń że w życiu mu juz nigdy nie stanie. Nie rozumiem barana co mu przeszkadzało przejście z jego terenu na cmentarz. Bilety po 5 zł można sprzedawać ale ułatwić ludziom wejście to już ponad jego intelekt. Czy zamurowanie furtki ma chronić muzeum przed zadeptaniem pola czy cmentarz? Dlaczego Żydzi swoimi autokarami mogą podjeżdżać pod same mauzoleum a mieszkańcy lublina muszą zasuwać przez cały cmentarz do grobów swoich bliskich które są położone w tym rejonie cmentarza. Ciekawy jestem jaką prospołeczną uczelnie kończył ten jełop bo po czynach wygląda że KUL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: