Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewanny: Mieszkańcy bronią drzew przed wycinką

Utworzony przez dfhdrtf, 7 grudnia 2011 r. o 13:39 Powrót do artykułu
jak wam mało zieleni to wracajcie na wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, połowa starszych mieszkańców lublina to przyjezdni z okolicznych wiosek, którzy za chlebem tu przyjechali, zwłaszcza LSM, który był specjalnie przygotowana dla nich dzielnicą. Głaśna sprawa miała miejsce jak ludzie się sprowadzając tutaj zabrali ze sobą konie, krowy i kury. Pamiętam akcję, jak z ul. grażyny konia trzeba było z 3 piętra sprowadzić bo wejść wszedł, ale zejść nie mógł. Takich przypadków było kilkanaście. Widok kur na balkonie w latach 60-70 to była norma, krowy pod blokami itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frank napisał:
Dokładnie, połowa starszych mieszkańców lublina to przyjezdni z okolicznych wiosek, którzy za chlebem tu przyjechali, zwłaszcza LSM, który był specjalnie przygotowana dla nich dzielnicą. Głaśna sprawa miała miejsce jak ludzie się sprowadzając tutaj zabrali ze sobą konie, krowy i kury. Pamiętam akcję, jak z ul. grażyny konia trzeba było z 3 piętra sprowadzić bo wejść wszedł, ale zejść nie mógł. Takich przypadków było kilkanaście. Widok kur na balkonie w latach 60-70 to była norma, krowy pod blokami itp.
Ha! a ja myślałem że juz nikt tego nie pamięta. Jak komuś to opowiadałem to mysleli ze sobie jaja z nich robie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ant napisał:
Ha! a ja myślałem że juz nikt tego nie pamięta. Jak komuś to opowiadałem to mysleli ze sobie jaja z nich robie:)
Ja właśnie tak myślę.Ktoś bzdury wypisuje-tylko w jakim celu-ośmieszyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfhdrtf napisał:
jak wam mało zieleni to wracajcie na wieś
a ty do mamusi buraki zbierac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie zima a prezes spółdzielni Czuby i jego kamraci nie mają czym palić w kominku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A państwo szanowni nie wiedzą że robią temu drzewu szkode oklejając je taśmą? Sobie tak buźki oklejcie. Specjaliści od drzew sie odezwali.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla mieszkańców, widać świadomość ekologiczna nie jest na takim niskim poziomie jak czasami nam się wydaje. Mam nadzieje, że klony wiosną znów będą zielone a jesienią czerwone. Lubię to (1).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...