Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewięć osób rannych w wypadku na ul. Janowskiej

Utworzony przez straits, 10 maja 2009 r. o 10:11 Powrót do artykułu
Może ktoś w końcu zrobi porządek z tymi pijakami z malibu, jeżdzą nachlani i policja dobrze o tym wie, ale maja to gdzieś . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdże ul. Janowską dość często staram sie jechać z predkością 60-70 km/h. Co zło,śliwi moga powiedziec, że popelniam wykroczenie i nie bede z nimi dyskutował. Mam takie wrażenie, że jadę jak patałach / wolno / ponieważ wszyscy, którzy jada za mnia to bardzo szybko przejesżdżaja obok mnie - wyprzedzając. Zadaje sobie pytanie - o co chodzi? I dość często mamy odpowiedź taka jak dzisiaj. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo skąd były osoby biorące udział w tym wypadku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te audi niebieskie a3 hatchback to często widziałem, na racławickich, i widziałem też tego kolesia. Podejżewam że to ten sam osobnik. Auto od tatusia i jazda na maxa, nie żal totalnie. 7 osób w audi? No nieźle... haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo brawo. waska droga 140 przy udezeniu i jeszcze 8 osob na pace:D garatulacje! kierowca powinien dostac zakaz kierowania do konca zycia!i z 5 lat za wypadek! a dodatkowo kazdy z pasazerow audi za to ze jechali w nadmiarze i do tego dopuscili. odpowiedzialnosc zbiorowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można nazwać osobę, która pakuje do samochodu 7 osób i do tego szybko jeździ? przecież jak samochód jest taki załadowany to całkiem inaczej się zachowuje i kierowca to czuje. ten widocznie nie czuł albo nie myślał:F to 2 raczej pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 osób - uuu myślę że ZU, żadnego ubezpieczania nie wypłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by mieli 140 km/h to by ich wszystkich razem z autem mogli pochować. Dla mnie to po prostu cud, że nikt nie zginął. Ciekawe jaki dalszy rozwój akcji będzie, zależnie od tego kim jest ów tatuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy zauważyliście że za każdym razem podaje się standardowo formułkę czy kierowca byl trzeźwy czy też nie? dziwne jakos ze taka wiadomośc dziennikarze zachowali dla siebie, czyżby synalek kogoś super ważnego pijany w sztok??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Audi to model A3 , a nie A4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wódka kierował i nie miał prawa jazdy przy sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywisie moze być problem z ubiezpieczycielem, co do predkosci to juz zostało wyjaśnione że napewno byla znacznie niższa, ale i tak nei zmienia to niczego. Głupotą jest pakowanie sie tylu osób do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał być poważny wypadek, że z a4 zrobiło się a3. Chyba, że redaktor był na kacu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlaki wracające z dyskotek narąbani alkoholem ,. to nagminne zjawisko na Lubelszczyźnie. To szczególna część kraju. WIOCHA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bydle które kierowało audi powinno zgnić w więzieniu!!!! Młodzi ludzie jadący fordem mogą być kalekami do końca życia. MŁODZI LUDZIE KTÓRYCH DLA KTÓRYCH W JEDNEJ CHWILI ZAWALIŁ SIĘ ŚWIAT!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurva zastanowcie sie co piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znam wszystkie osoby wypadku i tak sie sklada ze kierowca na samochod zarabial zupelnie sam i tatus nie jest zadna znana persona.jak mozna pisac o osobie/ach ktore nie wiadomo dokonca czy przezyja pisac bydlaki????? zgadzam sie z tym ze to byla totalna glupota ale nie pisze sie o ludziach ktorzy sa w stanie ciezkim takich slow .dostali i dostana wystarczajaca kare wiec ku*** oszczedzcie sobie tych tekstow wrzutow i impertynencji i postawcie sie w sytuacji jak ktos bedzie sie wyrazal tak o waszych bliskich poprostu brak slow......to nie wy bedziecie ich ostatecznie sadzic !tfu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
kurva zastanowcie sie co piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znam wszystkie osoby wypadku i tak sie sklada ze kierowca na samochod zarabial zupelnie sam i tatus nie jest zadna znana persona.jak mozna pisac o osobie/ach ktore nie wiadomo dokonca czy przezyja pisac bydlaki????? zgadzam sie z tym ze to byla totalna glupota ale nie pisze sie o ludziach ktorzy sa w stanie ciezkim takich slow .dostali i dostana wystarczajaca kare wiec ku*** oszczedzcie sobie tych tekstow wrzutow i impertynencji i postawcie sie w sytuacji jak ktos bedzie sie wyrazal tak o waszych bliskich poprostu brak slow......to nie wy bedziecie ich ostatecznie sadzic !tfu!!!
taaak, jasne, już mi jest bardzo przykro że biednemu, niewinnemu kierowcy jadący z obowiązującą prędkoscia wlazł na maskę inny niedobry kierowca, człowieku posłuchaj sam siebie jak bronisz potencjalnych morderców, no ale może i ty jeździsz równie szokująco z równie liczna obsadą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gadzam sie z przedmowca, nie mozna bronic takich mordercow ani uzalac sie nad nimi, ten typ powinien pojsc siedziec do konca zycia, bo zniszczyl zycie innym ludziom ( tym z forda ) oni jechali normalnie, a ten pacan myslal ze jest krolem ulicy , wielki mi szpan bo jechal audi i chcial sie przed koleszkami pochwalic ile to jego auto wyciagnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i postawcie sie w sytuacji jak ktos bedzie sie wyrazal tak o waszych bliskich poprostu brak slow......to nie wy bedziecie ich ostatecznie sadzic !tfu!!!
A Ty gościu postaw się w sytuacji rodzin, których Twój znajomek omal nie zabił!!! A jeśli chodzi o sądzenie to mam nadzieję, że sprawca odpowie przed sądem za to co zrobił. Innej możliwości nie widzę!!! Podpisano: Bezpośrednio zainteresowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"oni jechali normalnie" daj mi dowód że oni Ci z forda jechali przepisowo lub znajdz mi taką osobe co jezdzi na tej trasie przepisowo nikt w tym nie jest święty nie obwiniam nikogo z forda ale napewno nie jechał z normalną prędkościa skoro musieli mu rozcinać dach a z audi wszyscy wyszli jak to by było 140km/h to uwiez mi ze i z forda i z audi nic by nie było nikt jeszcze nie ustalił prędkości forda każdy skupia sie na audi i wyjdzie na to że wielkie G Ó W NO ustalą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...