Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewięć osób rannych w wypadku na ul. Janowskiej

Utworzony przez straits, 10 maja 2009 r. o 10:11 Powrót do artykułu
Odbierzmy dosptęp do internetu wszystkim ludziom, informacje niech będą przekazywane z ust do ust. O warznych wydarzeniach bedziemy się dowiadywać od rodziny znajomych. INTERNET to zło!!!! HAHAHAHAHAHAHA a co to za tajemnice robicie i tak juz całe wioski chuczą o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś może wie coś o dzisiejszym wypadku doszły mnie słuchy że dziś też w tym samym miejscu był wypadek ze skutkiem śmiertelnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokuj, tutaj się niczego nie dowiesz. Takie informacje to tylko dla wtajemniczonych i od najblirzszej rodziny. To tajemnica więc cichosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poje***i jesteście niektórzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poje***i jesteście niektórzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tego, który tak bronił kierowcy Audi. Uważam, że nie należy mu się żaden szacunek. Spowodował wypadek, był nietrzeźwy, wiózł 7 osób i o mało co nie zabił dwóch niewinnych osób. Znam tych ludzi. Leżą teraz w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Kierowca nie wiadomo czy będzie chodził. Nie wiadomo czy będzie miał w ogóle nogi! Ma zmasakrowane nogi i bardzo liczne obrażenia wewnętrzne. Pasażerka też. Nie chcę tu za nikogo ręczyć, ale nawet jeśli przekroczyli prędkość i sami też jechali za szybko, to przynajmniej jechali z taką prędkością, że nie zrobili nikomu krzywdy. Nie mówię, że każdy ma jechać przepisowo, ale tak, żeby zachować bezpieczeństwo innych ludzi. Jeśli kierowca Audi byłby moją rodziną to na pewno byłoby mi przykro czytają obelgi innych ludzi, ale miej świadomość, że sobie na nie w pełni zasłużył. I jeśli wyjdzie z tego, to mam nadzieję, że wiele lat spędzi za kratkami, bo mu się należy. I na Twoim miejscu po prostu bym się nie wypowiadała, bo broniąc go pokazujesz brak szacunku dla innych ludzi. A co jeśli Ty byś jechał tym fordem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada napisał:
A co jeśli Ty byś jechał tym fordem?
Chyba nie musimy czekać na odpowiedź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO BY BYŁO GDYBYŚ JECHAŁ TYM AUDI??? MYŚLISZ ZE IM K...JEST DO ŚMIECHU !!!ALE K... SAME ANIOŁY SIĘ WYPOWIADAJĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to wazne ile wskazal licznik?? wedlug mnie nie istotne jest czy bylo to 140 czy 50 - wazne ze siadl za kierownice pod wplywem alkoholu i spowodowal wypadek!!!! w ktorym ucierpialy 2 niewinne osoby (pozostalych 7 pomijam bo zrobily to na wlasne zyczenie) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze im nie jest do smiechu, ale swiadomie zdecydowaly sie na podroz z pijanym kierowca!! i nie sa w stanie ciezkim!!! co innego te 2 niewinne osoby ktore byly trzezwe i nie wjechaly na przeciwny pas ruchu!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wez sie kur... zastanow nad tym co piszesz. Nie wazne ile kto jechal wazne kto spowodowal wypadek - bo byl pijany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to nie ford zjechal na przeciwny pas ruchu!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skad ty wiesz ze pasazerowie z audi nie sa w stanie ciezkim, jesli tak mowisz to gowno wiesz i sie wypowiadasz nie majac odpowiedniej wiedzy, moze i popelnili blad ale to nie powoduje ich mniej poszkodowanymi naz ci z forda bo sa osoby a audi ktore dalej sa w stanie zagrazajacym ich zyciu i zdrowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze ta sytuacja bedzie dla wszystkich przestroga, by nie pedzic za szybko i nie jezdzic po alkoholu. Wszystkim uczestnikom wypadku zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia i mam nadzieje ze wszystko skonczy sie najlepiej jak tylko moze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁEŚ WYPADEK, DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA JAKO PASAŻER, KIEROWCA, PIESZY, ROWERZYSTA, LUB STRACIŁEŚ W WYPADKU KOGOŚ BLISKIEGO SPRAWDŹ CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE. ZADZWOŃ DO NAS, UDZIELIMY PORADY, POMOŻEMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWANIA. BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!!!! STANDARDOWA PROWIZJA 15 % + VAT KONTAKT: wypadek@aksedo.pl 660 450 000 022 498 06 56/57 ######
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście nienormalni!! Do ludzi którzy pisali, że samochód nie jechał 140km/h - właśnie, że tyle jechał! Jeden chłopak ma amputowane nogi, dziewczynie pasy pierś urwały, jeden z chłopaków zmarł wczoraj w szpitalu, kolejny ma podajże tylko rękę złamaną... Weźcie się zastanówcie to piszecie... "idioci, bezmózgowcy, narkomani" itd? Ciekawe jak byście pisali jakby Was spotkało coś takiego, albo waszą rodzinę... ale oczywiście łatwiej oceniać nie znając sytuacji nie? ;] OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał...jeszcze się spotkamy Ziomek...Na zawsze w pamięci[*]Spoczywaj w pokoju...[*] Czekaj na nas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...