Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzika wycinka w centrum miasta

Utworzony przez drum, 20 lutego 2008 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Parkuję na Wodopojnej i pomijając parkingowego i mojej szyby oraz radia które to złodzieje mi ukradli i uciekli w te cenne zabytki przyrodnicze to Pan redaktor nie widzi, a ten syf to też może podlega ochronie zabytków a pijący element to też pewnie jest folklor Lublina - proszę o obiektywizm i racjonalizm. Swoją drogą urząd niech porozgląda się za "zabytkami" które straszą bo niewolno rozebrać a zapewne nikt ich nie wyremontuje. Sytuacja podobna jak kilka lat temu w budynku orange u zbiegu Mościckiego a Narutowicza , murek był zabytkowy a "sam" się zawalił i teraz wygląda o niebo lepiej i w tym wypadku niech gazeta opisze wyniki czy został ktoś ukarany. W przypadku opisanym w tekście tytuł powinien brzmieć "urzednicy się czepają" ale czy redaktor naczelny czyta to co akceptuje ?. A kasa leci za wierszówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zabytki?!!!!! Niech urzędnicy się zajmą naprawdę czymś, za co mieszkańcy Lubelszczyzny będą mogli być im wdzięczni. Dla mnie osobiście ci robotnicy wykonali bardzo dobrą robotę, a właścicielowi terenu powinni dać nagrodę za uporządkowanie terenu a nie karać!!!!! Kiedy w tym Lublinie będzie ktoś normalny rządził?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh szkoda, że wszystkiego nie wycieli:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...