Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzikie zwierzęta polubiły Lublin. Co zrobić jak spotkasz łosia?

Utworzony przez romualdosaldo, 2 listopada 2010 r. o 17:49 Powrót do artykułu
No nie dziwie się, że polubiły lublin skoro nie długo będzie przypominał las jeśli rząd(obojętnie jakiej partii) zabierze nam całą kasę i inwestycje.I oto proszę w jaki sposób można wykorzystać łosia do rozmowy o zacofaniu Koziego grodu;).S-7 już nie długo... za 10 lat! Oczywiście jeśli nie będzie ważniejszej drogi na zachodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to koniec UNJI i bez dotacji które co raz cofaja bo BARANY w urzedach ciepełkie posadki i krzeselka maja i o to tylko dbaja nic nigdy region i Lublin ni bedzie miał.^^^^^^ na redyk w Bieszczady moze tam nic niepopsuja.Planowac to umieja a reszta to utopia,przyklad: słynny tunel,teatr,rondo trasa-Prusa,Krancowa cd..,wyscigi-tor,remont starego mostu,itd.Zadupie to zadupie nic dodac nic ujac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy mogę zadzwonić żeby pozbyli się gołębi na dzielnicy Czechów a przede wszystkim z balkonu mojego sąsiada bo srają dziennie więcej niż ważą????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ,Centrum Małych Zwierząt w Lublinie to "fachowcy". Doświadczył tego łoś który po odłowieniu został wywieziony do świdnickiego lasku gdzie najzwyczajniej padł. Ten łoś już na ulicy Grenadierów wykazywał nieracjonalne zachowanie (leżał,kiedy wokół były służby porządkowe,gapie,samochody). Nikt go nie przebadał mimo,że w naszym mieście jest Uniwersytet Przyrodniczy z wydziałem weterynarii. Trzeba jasno powiedzieć Miasto nie jest odpowiednio przygotowane na wizytę tego rodzaju gości bo to nie jedyny przypadek którego finał był tragiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...