Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Picie piwa na czas! Czy można jeszcze obniżyć dno dla "kultury" studenckiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Picie piwa na czas? Studencka kultura upada coraz niżej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są Dni Kultury Studenckiej czy dni zabawy studenckiej? Picie piwa na czas , to chyba mało ma wspólnego z kulturą? Ale ja studentką już od wielu lat nie jestem to mogę się mylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się kilku "studentów" porzyga :)  Oto dni kultury studenckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół miasta nie może spać bo pijackie Juwenalia odbywają się. A jak ta kultura wraca w nocy do domów - szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncerty przeszkadzają w spokojnym oglądaniu tv trwam i trudnych spraw? ojej.. jakie to smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie nie dziwi, że odbywają się zawody w piciu piwa - sponsorem są browary lubelskie, więc chcą się pokazać i zrobić sobie reklamę. W Lublinie jest około 90 tys. studentów, podczas gdy liczba ludności w lublinie  to jakieś 360 tys. - z czego wynika że średnio co czwarta osoba w tym mieście to student. To chyba normalne, że znajdą się wśród nich ludzie lubiący piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą, czemu akurat takie oburzenie wzbudził konkurs picia piwa na czas - przecież jest jeszcze Studencki Strongman i występ GAMZY w Centrum Kongresowym z okazji Juwenaliów, gdzie wstęp mają wszyscy mieszkańcy miasta i to za darmo. No a przecież to też tak mało kulturalne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku te same płacze, najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić, nie rozmawiać za głośno a najlepiej to nie oddychać jeszcze bo to też może komuś przeszkadzać. Jak się nie podoba to wypier... na Kamczatke tam jest tylko las dookoła to nikt nie będzie hałasował. Bez odbioru wieczni narzekacze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani studenci. Apeluję. Zrozumcie, że robi się na Was wielki biznes. Zachowajcie resztki godności i nie dajcie się wciągnąć w poniżające rozgrywki handlowe. Byłam świadkiem wydarzeń, jakie miały miejsce przed i w czasie koncertu Luxtorpety, kiedy szalony, pijany tłum próbował przedrzeć się przez bramkę, tratując przy tym stojących przed wejściem. Czy to można nazwać kulturą? Te dni to jedna wielka pomyłka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...