Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś protest KOD, Nowoczesnej i partii Razem w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Trzoda chlewna z PISu jak widzę pochrumkuje na forum,ale wasze chwile policzone targowiczanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
Do zwolenników KODU,POPAPRAŃCÓW I UBEKÓW. SŁUGASY BRUKSELSKIE! ...RAZ SIERPEM ,RAZ MŁOTEM.....
masochista, czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
Do zwolenników KODU,POPAPRAŃCÓW I UBEKÓW. SŁUGASY BRUKSELSKIE! ...RAZ SIERPEM ,RAZ MŁOTEM.....
Do ==wkurzony chyba mróz scisnął Ci korę mózgową ,że piszesz z taka nienawiścią .Jutro idz do księdza probposzcza i pochwal się jaki jesteś odwarzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapral napisał:
wkurzony napisał:
Do ==wkurzony chyba mróz scisnął Ci korę mózgową ,że piszesz z taka nienawiścią .Jutro idz do księdza probposzcza i pochwal się jaki jesteś odwarzny.
od lat odważny to nie odwarzny, ale może jątrzyć to jątszyć albo jątżyć agencie bez szkoły "kapralu"  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi dały się zwieść swetru i tuskomatołkom,ale społeczeństwo już wie jak to było .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwolnić Mary Wagner!!! Wolność sumienia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach widać 50-60 osób w 350 000 mieście to mówi samo za siebie.Członkowie PO ,KOD,PSL i członkowie ich rodzin ,osoby zbulwersowane oderwaniem od korytka,potomkowie  UB-ków i SB-ków.Tffuu...Dajcie już sobie spokój .Mam nadzieję że wkrótce władza w kulturalny sposób tak jak w stanie wojennym poleje was zimna wodą towarzysze o dołoży pał na garby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście nieświadomi albo świadomie to robicie. Polecam obejrzeć kilka filmów na YT odnośnie śledztwa w sprawie Ks. Popiełuszki, potem kilka odnośnie wsi z dużej litery, no i też o tym jakie korzenie ma Polskie Stronnictwo Ludowe. Ale w sumie to też nie wiem gdzie leży prawda. Albo kto ją kreuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koryto minus wyszło na ulice żałosni jesteście! !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam byłem i nie jestem żadnym ubekiem, nie jestem nikim odrywanym od koryta. Nie byłem misiewiczem za PO i nie zostałem misiewiczem za PIS. Nie godzę się na to, żeby PIS za zamkniętymi drzwiami w sali nie przeznaczonej do głosowania głosował nad budżetem Polski. Bez opozycji, bez nadzoru KOGOKOLWIEK. W tym trybie oni mogą przegłosować wszystko. Jak przegłosują coś nie po waszych myślach (bardzo wysokie podatki) to będziecie wtedy szybciutko lecieć na różne inne wiece i nie będzie się uważać za ubeków i kogoś odrywanego od koryta. Ten rząd to najgorszy rząd Polski od wielu lat. Nie mam wątpliwości, że przyspieszone wybory są konieczne. Kolejne 3 lata PIS może skończyć się dla nas źle. bo po prostu zostaliśmy OSZUKANI. Gospodarka zamiast rozwijać się, to się zwija. Dla Lubelszczyzny nie ma żądnych korzyści z rządów PIS Mówili nam o konieczności wywalenia ubeków ze stołków. I co zrobili? Zamienili ich równie dennymi ludźmi typu Misiewicz. Miernotami bez kwalifikacji. Litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był totalitaryzm, to już dawno z tymi transparentami siedzielibyście w więzieniach, a tak krzyczycie, mącicie i dążycie do wojny domowej w imię swoich własnych stołków. Jak Petru powiedział chodzi wam o wcześniejsze wybory, bo liczycie na powrót do władzy. Media miały mieć tylko wprowadzone zasady jakie są w innych parlamentach i tej waszej UE. Nikt nie zabierał możliwości relacjonowania, ani dostępu od polityków. Czekaliście tylko w ukryciu, aby złapać się czegokolwiek, byle kłaść się na ziemię udając rannego i za wszelką ceną dopchać się do władzy. Nie wiem czego się tak boicie, o jakie przekręty chodzi, o jakie pieniądze, zobowiązania, że od miesięcy skupiacie się tylko na pluciu i podżeganiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubeki cicho morda wkubeł po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze robią,po takich wystąpieniach mają zerowe poparcie w następnych wyborach.BRAWO BEZMUZGI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!!"' To piszesz o Misiewiczachz PIS i innych nieudacznikach, nieukach i tępakach. PKB spada, gospodarka się nie rozwija, inwestycje stoją. Dobra zmiana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"..RAZ SIERPEM ,RAZ MŁOTEM....." To pisałeś o członku PZPR Piotrowiczu, obecnie członku PIS. Tak sierpme i młotem. Kaczyński też jakoś dziwnie nie był internowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Europejska zaniepokojona wdrożeniami nowoczesnych technologii i innowacji w Polsce a także wzrostu notowań Polski na arenie międzynarodowej nasyła zdrajców i kolaborantów z PO,PSL i Nowoczesnej w celu zahamowania oraz obaleniu Rządu ,który ma na celu dobro Polski i Polaków. Według scenariusza UE Polska nadal ma być Kolonią Zachodu oraz taniej siły roboczej !!!! Polacy mówią NIE !!!! dlatego musimy się zjednoczyć aby indywiduna jak Wałęsa(Bolek) Kijowski,Schetyna,Żuk ,Petru itd. nie osiągnęli celu zniewolenia Polaków i utracenia niezależności Polski !!!!!!myślmy o Polsce i naszych dzieciach i wnukach !!!!! Nie dajmy się ponieść propagańdzie katów i morderców Polski i Polaków !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruszono ubeków, no i możemy teraz objerzeć demonstację siły, nawet Tusk wrócił z Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina waż słowa.Nawoływanie do wyjścia na ulice,może być niebezpieczne i powinno być karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w *** sobie wsadzcie te protesty. już nie macie *** co robić nieroby ***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne towarzycho łączy się z lewakami, łączą ich interesy; tęczowe i czerwone flagi, czego jeszcze żąda "totalna opozycja", tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...