Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś protest KOD, Nowoczesnej i partii Razem w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 r. o 14:04 Powrót do artykułu
To są ludzie chorzy z nienawiści. Nienawidzą Polski i Polaków. Najlepiej im albo pod butem Putina, albo Merkel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....każdy ma prawo do okazywania swoich przekonań i korzystają z tego zarówno jedni, jak i drudzy. Dzisiaj na wiec poparcia dla rządu PiS do Warszawy pojechało 7 autokarów wypełnionych lubelskimi emerytami! Chcielibyście, aby Wasi ojcowie i matki także byli obrażani za własne poglądy? A może skopani przez jakichś kretynów lub usuwani z przestrzeni publicznej przez policję? Po co tyle nienawiści? Nienawidzicie już sąsiadów, bo im się udało, dzieci sąsiadów, gdyż studiują za granica zdobywając wiedzę nieosiągalną na naszych uczelniach, pracodawców, bo gonią do roboty, obcokrajowców, ponieważ we własnym gronie bezbłędnie posługują się językiem np. angielskim lub niemieckim ...? Drodzy rodacy...opamiętajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, ze bardzo dobrze. Mam kilku znajomych emerytowanych wojskowych- podoficerów, oficerów którzy stopnie oficerskie zdobyli już za wolnej Polski. Żadni sbecy czy ubecy. Jako że pis stosuje odpowiedzialność zbiorową to i oni dostaną po kieszeni. Tak więc dziękuję pisowi za tą ustawę bo właśnie kilkanaście głosów pis stracił. Jakoś tak dziwnie się sklada, gdy ja im tłumaczyłem, że to bolszewicy( tak pis nazwał prof. Norman Davies) to mi nie wierzyli, jak sami dostają po grzbiecie to rozumieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To są ludzie chorzy z nienawiści. Nienawidzą Polski i Polaków. Najlepiej im albo pod butem Putina, albo Merkel.
O kim mówisz? o rządzących? czy SUWERENIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...