Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zawsze lubił "prezęnty"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LUBIŁ, LUBIŁ " PREZENTY" PAMIĘTAM................
0
A na prawie co było? Telewizory, kosiarki itd.
0
kolega kucha to nawet gęsią nie pogardził i dobrą szyneczką. szło wszystko jak leci. i się dostawały dzieci na upragnioną pedagogikę. a potem narzekamy na jakosc nauczycieli i pedagogow. tak to jest Polska B. pozdrowienia
0
Proszę sprawdzić czy nadal ma metalowe przybory do kominka kupione od studentów kilkanaście lat temu.
0
Przez tego chama miałam już zrezygnować ze studiów. Najpierw powiedział, że za kupno książki da wpisy, a potem stwierdził, że wpisu nie da. Dlaczego?? "Bo tak" Mało tego, za książkę chciał dwa razy tyle, ile rzeczywiście kosztowała!!!! A władze UMCSu o wszystkim wiedziały więc niech nikt nie ściemnia. Rączka rączkę myje.
0
A on nadal pracuje w "fachu"? Jeśli tak napiszcie gdzie żeby na niego nie trafic...
0
A on nadal pracuje w "fachu"? Jeśli tak napiszcie gdzie żeby na niego nie trafic...
Tak pracuje, wykłada w SAN w Łodzi :)
0
kolega kucha to nawet gęsią nie pogardził i dobrą szyneczką. szło wszystko jak leci. i się dostawały dzieci na upragnioną pedagogikę. a potem narzekamy na jakosc nauczycieli i pedagogow. tak to jest Polska B. pozdrowienia
  No to ja znam historię z Polski A, mianowicie z UAM, jak cały rok zrzucił się na samochód dla wykładowcy.  Było ich tyle, ze dali radę zebrać. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: