Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Dzisiaj Sąd Okręgowy w Lublinie wyda wyrok w sprawie odszykowania" Jeżeli rodzina nieżyjącego kaskadera chce "odszykowania" to sąd ma rację że ich oddala. W sprawie odszkodowania także zgadzam się z Sądem Apelacyjnym. Niech wreszcie wiejska kawalerka zacznie szanować policyjny mundur i niech ma świadomość czym ten brak szacunku można przypłacić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policjantowi należy się nagroda,że zachował zimną krew i postąpił tak jak powinien.Dobrze,że przynajmniej Sądy w tym kraju są rozsądne!!!!!!!!!!!!!!
0
zginął człowiek...,to niedobrze,ale sam zapracował sobie na taki los.niech to będzie przestrogą dla innych
0
nick napisał:
"Dzisiaj Sąd Okręgowy w Lublinie wyda wyrok w sprawie odszykowania" Jeżeli rodzina nieżyjącego kaskadera chce "odszykowania" to sąd ma rację że ich oddala. W sprawie odszkodowania także zgadzam się z Sądem Apelacyjnym. Niech wreszcie wiejska kawalerka zacznie szanować policyjny mundur i niech ma świadomość czym ten brak szacunku można przypłacić!
nick poprawiono minutę po twoim krytykującym wpisie - 9:30
0
Żądanie odszkodowania za śmierć syna, który zginął od kul policjanta po dwukrotnym (!) sforsowaniu drogowej blokady, policyjnym pościgu, próbie najechania na uzbrojonego w pistolet maszynowy gliniarza to... sam nie wiem co. Głupota? Arogancja? Próba wyłudzenia kasy? Brak krytycyzmu? Państwo Kopciowe wychowali syna, który miał gdzieś prawo, bezpieczeństwo swoje i innych osób. A teraz mają pretensję, że chłopak zginął? Kurczę! Mógł się zatrzymać i żyć! Tego rodzice nie mogą pojąc? Odwiedź moją stronę
0
O, widzę, że redaktor bacznie śledzi swój własny artykuł w necie i reaguje jak trzeba. Udało się poprawić fatalną wpadkę z pierwszego zdania
0
jan ostrzyca napisał:
Żądanie odszkodowania za śmierć syna, który zginął od kul policjanta po dwukrotnym (!) sforsowaniu drogowej blokady, policyjnym pościgu, próbie najechania na uzbrojonego w pistolet maszynowy gliniarza to... sam nie wiem co. Głupota? Arogancja? Próba wyłudzenia kasy? Brak krytycyzmu? Państwo Kopciowe wychowali syna, który miał gdzieś prawo, bezpieczeństwo swoje i innych osób. A teraz mają pretensję, że chłopak zginął? Kurczę! Mógł się zatrzymać i żyć! Tego rodzice nie mogą pojąc? Odwiedź moją stronę
ZGADZAM SIĘ
0
SŁUSZNIE, bo niby za co żądają odszkodowania ? To ,że ich syn zginął , to jest wyłącznie ich i jego wina ( ich , bo pozwolili mu jezdzić bez prawa jazdy: jego , bo nie zatrzymał się do kontroli ). Wstyd, żeby się dorabiać na śmierci własnego dziecka...
0
również w pełni zgadzam się z Przedmówcami oraz orzeczeniami Sądów!!! Widać forumowicze to jednak mądrzy ludzie, wyrabiający sobie zdanie na orzeczeniach Sądów niezawisłych, a nie dziennikarzach, którzy o prawie pojęcia nie mają, a chcą być opiniotwórczy. Szczególną niewiedzą i kompletnym brakiem profesjonalizmu wykazuje się jeden z panów, trudno go nazwać dziennikarzem, z GW. Pozdrawiam.
0
Taaak ...... !
0
Brawo!!! Mam nadzieję, że pazerne chłopki poniosą chociaż koszty sądowe!!
0
Trochę pokory. Gdzie byli czuli rodzice przed tragedią. Wystawią sobie złe świadectwo
0
Wybiórcze podejście do sprawy, gdzie byli rodzice gdy nie posiadający prawa jazdy chłopak kupował motocykl a na to nie reagowali. Gdyby się zatrzymał na blokadzie zapłacił by jedynie za brak uprawnień ale chciał pokazać ze jest lepszy i kombinował zawracając i uciekając. To rodzice powinni zapłacić za stres policjanta i zużytą amunicję. Jak później z czystym sumieniem mamyżądać od policji scigania przestępców gdy w każdym przypadku muszą się liczyć z oskarżeniem rodzin osób naruszających prawo domagających się odszkodowań. Bezpodstawny jest zarzut niedostatecznego przeszkolenia policjanta bo w ruchomy cel trudno trafić. To nie jedyny przypadek gdzie rodziny przestępców lub sami przestępcy domagają sie odszkodowań. Ten chłopak nie był przestępcą ale zachowywał się jak przestępca bo uciekał ale przestępcy nie są w specjalny sposób oznakowani i nie wiadomo z kim ma się do czynienia.
0
Gość napisał:
ZGADZAM SIĘ
Nic dodać nic ująć.
0
pewnie... dajcie policjantowi medal... a w tym wszystkim nikt nie widzi tego, że to policja czesto w tym kraju czuje się bezkarnie, ludzie czy to jest stan wojenny?? niech zaczną do nas strzelać za przejscie metr od pasów na jezdni... nie twierdze, że chłopak postąpił dobrze, jestem daleko od tego, ale jak można otwierać ogień do przypadkowej osoby bez jakiejkolwiek identyfikacji, a co najlepsze bez broni??
0
Pewnie mił mu kija wsadzić w koło, ten by sie wywrócił a potem zdjąć kask i powiedzieć. Hej chłopaki to nie ten. Szukamy dalej:) Normalnie rozbawiłeś mnie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: