Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj Boże Ciało. Procesje przeszły ulicami Lublina. Wieczorem Koncert Chwały

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2017 r. o 15:03 Powrót do artykułu
Czy na koncercie bedzie Duda dance?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy będzie zenek ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie mam dobrego zdania o kościele czyli klerze. Jest pazerny i mało kiedy myśli o ludziach. To jest moje prywatne zdanie i możecie się zgadzać lub nie,ale przez wieki liczył się tylko ich interes i mam wrażenie że pozostało to do dzisiaj. Dostają kasę od państwa zatem zmieniło się tylko tyle, że nie robią bezpośredniego ucisku. Uciskają rząd a ten wali nas podatkami żeby wyłożyć klerowi kasę. Żeby tego było mało, to za każdy sakrament trzeba płacić. Nie zapłacisz to zrobią to na "odwal się". W dodatku kler mając dwóch panów, któremuś bardziej służy. Odpowiedz jest jasna, papieżowi i całej rzymskiej Kurii. Muszą im płacić daniny zatem wszystko robią żeby się przypodobać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory zebraly sie tłumnie kwaczec na nowy plac litewkski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi są w szoku, że można zrobić pochód bez wrzasków i ganiania z gołym tyłkiem. Ja sam jestem zadeklarowanym ateistą. Dla mnie wiara w Boga jest tym samym co w Zeusa. Niemniej polska tradycja mi nie przeszkadza, tak samo jak Japończykom obrzędy sintoistyczne, czy buddyjskie. Z tym da się żyć. Co do daniny kościelnej? Zapraszam do Niemiec, tutaj zobaczysz ile ci z podatku oddciągną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi sa w szoku, ze kosciol nas doi bardziej niz w Niemczech niby ateisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Guadalupe zachwyciła i porwała uczestników koncertu. Szkoda , ż enie wystąpiły inne zespoły lubelskie zamiast głośnego i niewyraźnego od lat Gospel Rain. Od lat zespół chwali siebie . Są w lublinie wspaniałe zespoły i to bardzo dobre. Z przyjemnością więc od 20-stej oglądałem koncert w Rzeszowie - prawdziwy przekaz wiary. Kilkadziesiąt tysięcy młodych przeważnie ludzi. PIĘKNE PIOSENKI W NIEZŁYCH ARANŻACJACH. Wyświetlane teksty. Tak się robi koncerty chwały.Wspólne śpiewanie itd. Szkoda więcej mówić, ale może coś dotrze do organizatorów w Lublinie. Od lat nie chodzę w naszym mieście, bo szkoda uszu i psucia sobie smaku muzycznego. Szkoda, że cały koncert nie był prowadzony przez Guadalupe. Ale zawsze jakaś jaskółka jest. Pierwsze, to odsunąć Gospel. To nie jest wizytówka Lublina. Gospel Rain był także tragiczny na Arenie. Nasi goście z Kalifornii wspaniale bawili się na początku koncertu przy występach ludowego zespołu. Jak tylko zaczął Gospel, od razu się wyłączyli, część poszła coś zjeść na dół. Od decybeli można było ogłuchnąć. Nawet nie próbowaliśmy im niczego tłumaczyć. Muzyka (hałas) mówiła sama za siebie. Za to w Krakowie wspaniale odbierali na Błoniach po Drodze Krzyżowej polskie piosenki religijne. Szkoda, że nie w Lublinie na stadionie. Za to w naszej parafii atmosfera była wspaniała. Oby w przyszłym roku coś się zmieniło na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...