Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj dzień otwarty na lotnisku. Mapa dojazdu

Utworzony przez oki, 1 grudnia 2012 r. o 09:17 Powrót do artykułu
port portem, fajnie że jest, ale dni otwarte średnio atrakcyjne bez statków powietrznych. chociaż jeden żeby przynajmniej przeleciał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostratni kurs o 15;30? Po to, żeby dojechać na lotnisko i wrócić od razu o 16:00?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oki napisał:
port portem, fajnie że jest, ale dni otwarte średnio atrakcyjne bez statków powietrznych. chociaż jeden żeby przynajmniej przeleciał....
"Po próbach w Warszawie i Rzeszowie, nasz B787 pojawi się też w Bydgoszczy, Krakowie i Gdańsku. (...) Możliwe będą też wizyty w celach prezentacji na innych lotniskach." Nie można było sprowadzić na ten dzień nowego Boeinga ? To było by ciekawsze niż oglądanie szynobusu. LOT by z pewnością się na to zgodził, to lepsza reklama niż te w telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno Świdnik zakorkowany aż do Felina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tą medialna nagonkę ciekawe kto zapłaci pewnie podatnicy. Takie atrakcje jakie nam zorganizowali to śmiech na sali mam jechać specjalnie z Lublina by zobaczyć szynobus czy pojazdy straży pożarnej . O przelocie samolotów cisza . Zrobili wiejskie dożynki z kwiatkami i kiełbasą Dużo bicia piany i nic więcej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto chce przejechać przez Świdnik autobusem czy autem to będzie sobie stał w korku ponad 30 minut. Nie wierzycie ? To jedźcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wracałem z lotniska. Jeszcze nigdy nie widziałem zakorkowanego Świdnika w kierunku na lotnisko. Oczywiście brak wyobraźni u kierowców można by mnożyć patrząc na zaparkowane auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mój mąż z dzieckiem właśnie się tam wybrali, czego ja osobiście zupełnie nie rozumiem i szczerze im odradzałam .Znowu wyjdzie na moje ,tylko synka mi szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki z podlubelskich wiosek pielgrzymują do takich cudów świata i marzą, że se polecą na Hawaje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...