Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo najgenialniejszy prezydencie Zuk. Wyrzucasz mieszkańców poza lubin, przyspieszasz jego dalsze wymarcie. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wreszcie jakaś prawdziwa męska decyzja Żuka. Dla czego my podatnicy mamy płacić za patologię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuk jak wszystkich wygna to zostanie sam w miejscowości, zostanie on i puste stadiony, na których hula wiatr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacić za kogoś mi się nie uśmiecha!Też nie mam na wszystko,ale rachunki za siebie opłacam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinno być! Albo płacisz lub pracujesz albo wypad do noclegowni dla bezdomnych. To samo powinni zrobić z patologia z Lubartowskiej i 1 go maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych głosów w obronie eksmitowanych. Mieli możliwość odpracowania długu, nie byli zainteresowani tym rozwiązaniem. Na krzywy ryj nieładnie mieszkać. Narobić 130 000 długu i spać spokojnie? No nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na piwo i papierosy mają a na czynsz nie? Dobra decyzja, popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaległe skumulowane należności wobec ZNK wynoszą już łącznie ponad 120 milionów złotych. Chciałbym mieć pewność, że eksmisje przeprowadzone zostaną stosownie do wysokości zadłużenia oraz braku zainteresowania ich spłatą, a nie wedle czyjegoś widzimisię czy też partyjnych koneksji. Zakładając, że podana kwota zadłużenia pierwszych eksmitowanych przekroczyła średnio 600 tysięcy złotych, to by oznaczało, że albo czynsze nie są tam płacone od lat 70. ubiegłego wieku, są na poziomie 5. gwiazdkowych hoteli albo odsetki od zaległości naliczane przez parabanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mieli możliwość odpracowania długu i nie skorzystali to prawidłowo. Dlaczego wszyscy mają dopłacać do takich? Utrzymywać stada cudzich dzieci, kiedy na swoje jedno trudno wyrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby ci co tak krzyczą, aby nie eksmitować, zrobili zbiórkę i zapłacili zaległe czynsze za tych najemców! Ja nie mam ochoty płacić za nierobów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez popieram eksmisje. Skoro nie było Żadnych prób spłaty. Tylu ludzi czeka na mieszkania. Poza tym jak to mieszkanie komunalne to ile wynosi czynsZ. Ile lat musieli nie placic. Druga sprawa co do komentarzy. Nie wsZyscy ludZie mieszkający na lubartowskiej i 1 maja to patologia. Nie ktorzy są biedni, pracują ale zarabiają niewiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komunalne 32 m2 450zl to chore ja wynajmuje dom 150 m2 za 1000 zł i pierd.... To całe znk ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i płaci Pan 1000 zł za 150 metrów. Ale to 150 metrów musi pan ogrzać. Tych ludzi nie stać na 450 zł za 32 metry i nie płacą x lat i nie chcą z tym nic zrobić. Ja popieram eksmisje. No i Ci lokatorzy mają jakąś ochronę "praw lokatorskich" i robi sie afera bo nie płacą I nie wiem czego ludzie ich bronią. Pan jak nie będzie płacił to właściciel lokalu szybciej się was pozbędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eksmisje powinny być wykonywane zawsze na tych samych zasadach tak by delikwenci nie mogli kombinować, że może się uda. Nie płacisz np.12 miesięcy dziękujemy do widzenia są inni chętni na twoje mieszkanie. Pytam zatem: Co ZNK robiło do tej pory ? Dlaczego powstały tak ogromne zadłużenia za które płaca wszyscy mieszkańcy miasta ? Proponuje jeszcze jedną zasadę powstaje zadłużenie ponad jakąś kwotę np. 12 miesięcznych czynszów. Jeżeli ZNK nie podejmuje dalszych kroków i zadłużenie rośnie to po kolejnych 12 miesiącach dyrektor ZNK i osoby odpowiedzialne za windykacje powinny zostać zwolnione z pracy. - Jest wielu bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby w Polsce przeciętna płaca wynosiła 5 tysięcy to by problem nie opłacanych czynszów zniknął - ci ludzie to nie są nieroby bo wyżyć z MOPS -u za 500 PLN graniczy z sukcesem zarobić 2 tysiące i dokonać opłat w rodzinie wielodzietnej też graniczy z sukcesem - nie szkoda mi takich opojów którzy nie dość że nie pracują to dewastują mieszkania zakłócając porządek innym po przez całonocne libacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było nie bzykać jak nie masz za co czynszu opłacić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych głosów w obronie eksmitowanych. Mieli możliwość odpracowania długu, nie byli zainteresowani tym rozwiązaniem. Na krzywy ryj nieładnie mieszkać. Narobić 130 000 długu i spać spokojnie? No nie wiem...
Dokładnie. Każdy musi myśleć o tym co robi ze swoim życiem. Ani płacić ani odpracować każdy by tak chciał. A może ci wielcy obrońcy wzieli by do siebie takich zadłużonych i niech teraz żyją na jego koszt a nie nas podatników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również nie zadłużony - odpracowanie polega na tym że pracujesz i żadnego grosza nie dostaniesz żeby przetrwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było nie bzykać jak nie masz za co czynszu opłacić....
najlepiej walić konia wg ciebie ? he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również nie zadłużony - odpracowanie polega na tym że pracujesz i żadnego grosza nie dostaniesz żeby przetrwać
Ale przynajmniej zadłużenie nie wzrasta a maleje. A co oni do tej pory robili, jeśli pracowali to dlaczego nie płacili, jeżeli nie pracowali to mieli czas na odpracowanie zadłużenia. Najlepiej nic nie robić i liczyć że jakoś to będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...