Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze jakieś tymczasowe pomieszczenia na pół roku od razu na bruk w takich wypadkach. Jak się nie podoba wszelkiego rodzaju instytucjom to one niech płacą zadłużenie za tych lokatorów i dadzą dach nad głową. Normalny człowiek zapi...la i płaci, a takie darmozjady to na bruk albo do Afryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE ! A jak się komuś nie podoba to niech weźmie sobie tych darmozjadów do własnego domu i ich utrzymuje ze swoich prywatnych środków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego panuje przeświadczenie ze osoby nie placace czysty to patologia ktoś siedzi na dupie i ciągnie social.. Znam nie jedna rodzinę której sie nie ułożyło. Gdzie nie ma alkoholizmu.. I wszyscy członkowie rodziny pracują. Ale za lubelskie wypłaty nie stać ich aby żyć i opłacać jeszcze czynsz ponad 900zl miesięcznie za 50 letnie mieszkanie 50mk2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 60 m na Czechowie 450 zł(I piętro w 4 piętrowym) to nie wiem gdzie 900 za 50m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornik odstąpił od pierwszej eksmisji. Okazało się, że firma MASTA nie zapewniła (jak twierdziła ona i lubelscy urzędnicy) lokalu zastępczego. Eksmitowany, który jest osobą niepełnosprawną wylądowałby na ulicy. Bez dachu nad głową i całego dobytku. Czy tylko ja mam wrażenie, że coś jest tutaj nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 60 m na Czechowie 450 zł(I piętro w 4 piętrowym) to nie wiem gdzie 900 za 50m
  Za komunalne czy własnościowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak te organizacje są takie troskliwe to niech pokryją zadłużenie. W końcu dlaczego jedni odejmują sobie od ust byle zapłacić, a inni mają wszystko gdzieś. W końcu ktoś te rachunki za nich płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta odwołana eksmisja to kompromitacja. Śmierdzący pijak wygrał. Czas ludzi, samochody na przeprowadzkę itd. Kto za to zapłaci? Mamy nadzieję, że szybko znajdą mu jakieś byle lokum bo następne też zamieni w śmietnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo najgenialniejszy prezydencie Zuk. Wyrzucasz mieszkańców poza lubin, przyspieszasz jego dalsze wymarcie. Tak trzymać!
Nie mieszkańców a patologię (jak ktoś nie płaci mimo możliwości otrzymania dopłaty do czynszu z UM- jak to nazwać?)  - nie trzeba nam utrzymywać slumsów z naszych podatków, a Lublin z dużej litery trzeba pisać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem  w Radzie Nadzorczej SM. Mała Spółdzielnia, ale 40% się miga z opłatami w terminie - 10% to patologia - nie płacą, dopiero jak komornik zajmuje konto nagle opłata wpływa. Tylko tyle, że niepłacący dostaje bonus- koszty sądowe i 15% od komornika. Gdzie tu sens i logika? Przez rok 90% mieszkańców płaci za innych... a inni tracą 20% - chyba w tej chwili kredyt tańszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalać!!!A jak nie to ja też nie będę płacić!!Też mi nie lekko a nie zamierzam jeszcze płacić za kogoś.Ci,którzy chcą odwołania tych decyzji niech dadzą kasę tym co nie płacą..przecież jak im żal i tak nardzo chcą pomóc to niech pomagają z wlasnej kieszeni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo najgenialniejszy prezydencie Zuk. Wyrzucasz mieszkańców poza lubin, przyspieszasz jego dalsze wymarcie. Tak trzymać!
Jasne !!!! Jak Ci żal to zapier....laj na tych ludzi !!!! Ja wynajmuję mieszkanie,płacę 650 zł odstępnego + opłaty i czynsz.Chętnie wezmę mieszkanie po tych ludziach i będę placił!!!Nie jest mi lekko ale nic nie jest za darmo a Ci ludzie chyba o tym zapomnieli.Mieszkanie chca za darmo,łażą do opieki po kasę na życie i Bóg wie gdzie jeszcze.,A Tobie k...a żal to weź kredyt i im daj albo weź ich do siebie pieprzony cyniku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkańców a patologię (jak ktoś nie płaci mimo możliwości otrzymania dopłaty do czynszu z UM- jak to nazwać?)  - nie trzeba nam utrzymywać slumsów z naszych podatków, a Lublin z dużej litery trzeba pisać!
Ten człek lubin napisał..E,to nie tu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze z tego co wiem na melgiewskiej też nie płacą za mieszkania czuły blok to prawie dzicy lokatorzy miasto powinno się i za nich wziąść oraz za tych co tam nie płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze wsi jesteś na wieś wrócisz czynsz niski ale po co płacić lepiej wypic 100ml spirytusu heheh bardzo dobrze im tak popieram papa mełgiewska grygowa witaj Wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy na Lwowskiej patologię, która nie płaci czynszu i ma Sądownie wyrok eksmisji. Okradają sąsiadów już od pokoleń i dewastują wszystko co uda nam się wymienić na nowe. MASAKRA! I to siedzenie cały dzień pod wieżowcem do późnych godzin nocnych, oraz spożywanie alkoholu! Jak długo musimy ich znosić i czy nasze dzieci skazane są na ich wulgarne zachowanie? Tego nikt nie bierze pod uwagę. Człowiek pracuje i nawet nie może wypocząć w spokoju po pracy we własnym mieszkaniu? Pomóżcie tym co płacą i chcą żyć w spokoju eksmitując tych darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy dość już tych nierobów, którzy całymi dniami siedzą pod wieżowcem lub na klatkach schodowych i dewastują wszystko. Lublin Lwowska 36 przykład. Eksmisje są jak najbardziej uzasadnione, bo ludzie nie chcą tej patologi i płacić za nich. Na samochody i telefony mają, a czynszu nie płacą. Za miasto ich do baraków. Ludzie mają własnościowe mieszkania kupione za ciężkie pieniądze i muszą mieszkać razem z tą patologią z komunalnych mieszkań. Za remonty to nie oni płacą, tylko my i to grube pieniądze, Fundusz remontowy wzrasta, bo ciągle trzeba brać nowy kredyt w banku i coś wymieniać. SZKODA TYLKO, że ta chołota tego nie szanuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bradzo dobrze, ale pomyślcie ile trzeba czasy, żeby zaległości wzrosły do 600tysięcy, kiedy tam czynsz to 150-250 zł :/ Przykład kolejny na łukasińskiego. Mieszkam obok, dzielnica ok, a tu menelnia patrzy jak trawę koszę albo cokolwiek innego bo im miasto wszystko zrobi, wynny nowe, schody nowe, dach nowy a bloki były awaryjne na chjwilę, już 40 lat tam są i też ze trzy osoby tylko płacą. Dzieci mają masę i tylko drą się na nie i całymi dniami przesiadują na schodach. W markowych ciuchach chodzą, nowe telewiziry i meble co rusz ktoś kupuje a ja na nich wszytskich robię. Nawet tą durną trawę im ktoś wykosi a oni siedzą i patrzą a ja nie dość, że muszę pójść do pracy, kupić kosiarkę, paliwo i czas i co tydzien koszę, bo mam obowiązek dbania o pas zieleni inaczej mogę dostać mandat a oni wszytsko pod nosem to po co pracować?! Też eksmisje powinny być bo dośc tego wszyscy mamy. Zdrowi są więc jak każdy dorosły człowiek - do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem
 
Trele morele matki z dzieckiem na bruku a urzednicy wile za lublinem
A może "matki z dzieckiem" niech pójdą do "ojców" tych dzieci -więc nie muszą od razu na bruk ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...