Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj finał konkursu Miss Lubelszczyzny 2017. Prezentujemy kandydatki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 maja 2017 o 12:28 Powrót do artykułu
Kasia Hołda będzie???.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
o ja cie jakie kobyły 3 -4 jest ok
Zaloguj się, aby oddać głos
0
klacZki ,że o ho...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boże...one są najpiękniejsze??? Same się zgłosiły czy ktoś zrobił im psikusa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niektóre fajne. Samiczki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto je ubrał w tak beznadziejne kiecki , każda wyglada na 10 kg wiecej niż wazy , strasznie ich oszpecili . Znam jedna i jest bardzo ładna i szczupła a tu wyglada strasznie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Absolutnie nie chcę nic ujmować żadnej z uczestniczek konkursu ponieważ wszystkie Panie są ładne ale osobiście znam znacznie ładniejsze przedstawicielki płci pięknej od tych wyżej ukazanych mają około 17-26 lat tyle, że one są za skromne żeby brać udział w tego typu wydarzeniach. Poza tym gratuluje stylistom przeciętny Pan Mieciu z pod sklepu (z całym szacunkiem dla Pana Miecia) ubrałby lepiej te Panie biorąc losowe rzeczy z półek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
fotograf dojpa, zdjęcia z żabiej perspektywy robi. wygląda jak prezentacja ubrań, a nie kandydatek. na pewno dałoby się ładniej ująć ich twarze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  UMYSŁ TĘPAWY!!!!! Dziewczyny z całego województwa - brzmi poprawnie, a matoł z koziego grodu niech Lubelszczynę znajdzie. Zamiennik Lubelszczyzna inaczej, to lubelska ziemia, a organizator z Lublina - posiada manię wywyższania, i świadomie podkreśla od wieczne lubelskie marzenia. Polska Akademia Nauk i inni mądrzy rodacy wyjaśnili, żeby zakłamane lubelaki chorej wyobrażni się pozbyli, a tępawy historii nie uznaje i głupotę lubelską promuje, czyli umysł ograniczony- kojarzyć nie potrafi i świruje!                          >>>>>>> Morał!!! Lubelszczyzny w historii, nie było i jej nie ma, gdyż lubelska ziemia - nigdy odrębności nie uzyskała i wraz z Lublinem - do Ziemi Sandomierskiej należała! Woj.lubelskie, nie Lubelszczyzna nie lubelska ziemia!  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To na pewno kandydatki konkursu Miss Lubelszczyzny? Bardziej mi pasują do lokalnego konkursu miss grilla.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba mieć parcie na szkło aby się zgłosić do tego....
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: