Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jako przyjezdny jeszcze się dziwię, że do tej pory to miasto wojewódzkie ma takiego klocka w jednym z najbardziej kojarzonych z Lublinem miejsc (Zamek Lubelski, rynek na podzamczu).... ten "piekny" bazar i okolice tej całej "budziarni". Ostatnio zajechałem do Tarasów Zamkowych i wszedłem na dach podziwiać panoramę. Powiem tak - ten bazar jest jak gówno na stole. Zróbta coś z tym. I poprawcie te drogę przy zamku. U nas we wsi jest lepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, na pewno potrzebna 78 galeria. ciekawe kto tam kupi - teraz handel w tym miejscu nakręca to, ze są busy i autobusy. Zniknie dworzec, zniknie handel.W magistracie nie myślą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To u Was norma w tym "mieście inspiracji", nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To u Was norma w tym "mieście inspiracji", nieprawdaż?
Normą u nas jest to że halny nie wieje jak w kieleckim. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyni dobry pomysł na podzamcze to Stelmacha projekt! Reszta to projekty rodem z Bułgarii :((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się projekt Stelmacha w ogóle nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się projekt Stelmacha w ogóle nie podoba  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ktoś podesłać linka gdzie tego szukać na stronie lublin.eu? z góry dziękuję! czuwaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna galeria. Kolejna po zamkowej, jeszcze niech wrócą plany budowy galerii na Sławinku i będzie rewelacja. Dogorywający rynek lokalnych handlarzy będzie wdzięczny władzy. Już dzisiaj Lublin jest na pierwszym miejscu w przeliczeniu powierzchni handlowej w galeriach na mieszkańca. Sprzedaliście to miasto za bezcen, zniszczyliście przemysł na rzecz handlu. Handlu będącego w zagranicznych rękach, handlu odprowadzającego podatki do rajów typu Luksemburg. Sprzedaliście się Panie Żuk i reszto postępowej hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Architekci z cywilizowanych miast zrywają boki jak czytają o planach odsłonięcia naszej wielkiej wspaniałej Czechówki :D :D :D kanały burzowe są szersze, co wy chcecie odsłaniać? turyści jak będą oglądać odsłoniętą Czechówkę to się ze śmiechu posikają i nigdy więcej tu nie wrócą :D odsłaniać takie potoczki to można w Cycowie albo Koziej Wólce a nie w 400 tyś mieście wojewódzkim :D trzeba raz na zawsze skończyć z debilnymi pomysłami  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka wersja to kpina, niech zostanie  po staremu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...