Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super, gratulacje! W końcu mamy miasto, które ma się czym pochwalić. Wszystko dzięki sprawnym rządom Żuka i Karpińskiego i dlatego tych dwóch Panów zawsze będzie miało mój głos. Trzeba ten rozwój kontynuować i nie dopuścić do władzy ludzi PISU i innych dziwnych Kukizo- Palikotowo- Nowoczesnych tworów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bezrybiu i miednica a la Łysoń ryba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że mnie na to nie stać.... 50zł za godzinę z żoną i dzieckiem ... szkoda.
Zmień pracę i weź kredyt :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie to mnie zastanawia. Co za problem zrobić bramkę, przy wejściu wyjściu na basen. A nie przy kasach, czy szatni. Wchodzisz na część z której faktycznie korzystasz, i czas się liczy, wychodzisz i przestaje.
W taki sposób to nikt by tych średnio i mało ogarniętych z szatni nie mógł wygonić. Obiekt ma swoją przepustowość i ograniczoną ilość szafek basenowych, kóre wchodzą w skład elektronicznego systemu. Wydaje mi się, ze pierwsze 5 minut w ogóle nie jest naliczane, jest to czas na przebranie się. Proponuje przeczytać regulamin przy kasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak oni to liczą, bo jasnym jest ze obiekt nie zwróci się nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przy okazji. Dług miasta Lublin wynosi już 1,5 MILIARDA złotych, ale widzę, że Pana Żuka stać na budowanie kolejnych nierentowych obiektów. Ciekawe kto i kiedy ten dług spłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...