Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WOŁYNIA NIE PAMIĘTAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie brałeś/brałaś środków odurzających. Jak się walnie działkę mocnego towaru to nie tylko takie teksty się usłyszy ale nawet Jezus ci się może objawić wyznaczający cię na następcę. Ot i cała tajemnica dlaczego on słyszał. Tak, to narkotyki, które on brał.
Nie brałem nie biorę i brał nie będę ale 1990 r na dyskotece w małej miejscowości ok.3000 mieszkańców więc grzecznie wycofaliśmy się. Młodzi mówili "poliakiw budim ryzaty"Obecnie mówi się o powiatach chełmskim,tomaszowskim,włodawskim częściowo,hrubieszowskim,no i znaczna część podkarpacia trzeba aby wróciły do Ukrainy.Zdaję sobie sprawę,że to ekstrema ,ale jak ogląda się Ogniem i Mieczem,no to są tacy w u których odżywa odpłacenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, tak trzymać chłopaki. Ukraincy nie sa tu u siebie, to najgorszy naród na swiecie, najbardziej morderczy. Widac to było w 1943-50, kiedy mordowali i torturowali całe rodziny przed smiercią. Nikt z naszych wrogów w tak wymyślny sposób nie torturował dzieci :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Impel nie miał żółwi tak jak to jest na każdym meczu tylko chciał wysłać chłopaków z podnajmowanej przez siebie ochrony z całkiem innej firmy. W impelu brakuje pracowników. Impel na bramkach kiboli postawił samych niedoświadczonych gówniarzy-to tam transparent powinien zostać zatrzymamy i nie powinien pokazać się na stadionie. Noże i inne rzeczy też pewnie weszły przez ich bramki. Konkretną ochronę wysłali na bramki gdzie nic się nie działo a potem ich wołali żeby pomogli. wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do autora "pseudo dziennikarza" tego artykulu : gdzie ty byles ze widziales ze to " kobiety " zerwaly transparent? Transparent zostal zdjety przez osoby ktore go zawiesily !!! Wołyn P amietamy !!! A poziom tego artykulu jak i calej gazety jest zenujacy !!!Skandal to jest utrzymywac takich pasozytow jak autor tego artykulu !!! Wez sie za normalna prace a nie oklamuj ludzi i nie oczerniaj Patriotow !!!!!
Ty najwyraźniej jesteś tym, który prawie sobie nogi połamał jak zobaczył, że dziewczyny to ściągają i teraz ze wstydu piszesz brednie :) pośpiewaliście do nich pokrzyczeliście i siedliście na du...ach nie wiedząc co z tym fantem zrobić. Brawo dzielni panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej takie hasła rozpowszechniają media i o to chyba wywieszającym je osobom chodzi. Będąc na meczu na trybunach wiele osób nawet nie zauważyło, że taki "skandal" miał miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brałem nie biorę i brał nie będę ale 1990 r na dyskotece w małej miejscowości ok.3000 mieszkańców więc grzecznie wycofaliśmy się. Młodzi mówili "poliakiw budim ryzaty"Obecnie mówi się o powiatach chełmskim,tomaszowskim,włodawskim częściowo,hrubieszowskim,no i znaczna część podkarpacia trzeba aby wróciły do Ukrainy.Zdaję sobie sprawę,że to ekstrema ,ale jak ogląda się Ogniem i Mieczem,no to są tacy w u których odżywa odpłacenie.
Ha ha has, nie wiem w jakim języku istnieje słowo "budim" ale nie w ukraińskim. Ponadto jeśli ktoś z ukraińców po pijaku mówił że będzie cię "rezał" to raczej w celu wywołania u ciebie krwotoku z odbytu, czyli potocznie bólu dupy. Okrzyki osobników którzy  z przerażeniem w oczch krzyczą, że Ukraińcy chcą Polaków wyrżnąć w obecnych czasach wzbudzają w Ukraińcach ataki spazmatycznego śmiechu połączonego z turlaniem się po podłodze, bo taki widok to ubaw po pachy, a same okrzyki surrealistyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Impel nie miał żółwi tak jak to jest na każdym meczu tylko chciał wysłać chłopaków z podnajmowanej przez siebie ochrony z całkiem innej firmy. W impelu brakuje pracowników. Impel na bramkach kiboli postawił samych niedoświadczonych gówniarzy-to tam transparent powinien zostać zatrzymamy i nie powinien pokazać się na stadionie. Noże i inne rzeczy też pewnie weszły przez ich bramki. Konkretną ochronę wysłali na bramki gdzie nic się nie działo a potem ich wołali żeby pomogli. wstyd.
brawo celny komentarz  tak właśnie to jest że szanowni menagerowie z Impla o nic nie zadbali tylko wymagali .....  tak jak pan wiceprezydent POpisał sie wielce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Польські нацисти хай визначаться з ким вони - за Росію і Азію чи за слов'ян і українців.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz sierpem raz młotem banderowską hołotę! Wołyń pomścimy, mimo, że polskojezyczny prezydent ściska się z banderowskim bandytą, gdy ten tego samego dnia w parlamencie UPA-iny wprowadza ustawą, że bandyci z UPA, mordercy Polaków na Wołyniu i nie tylko, to bohaterowie Ukrainy. On tego słucha, banderowskie ścierwa plują mu w twarz, a on mowi, ze deszcz pada... na szczęscie zostały mu już tylko 2 tygodnie udawania, że jest prezydentem Polski. Koniec tej hańby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz mieszkam na Ukrainie, nigdy takiego nie słyszayłem
nie usłyszysz... wczesniej usłyszysz jak ci gardło podrzyna to banderowskie ścierwo, ktore dziś opanowało Ukrainę i uczyniło z niej UPA-inę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Rosjaninie, proszę nie rozpowszechniać bredni. Jeśli banderowcy są skrajnie przeciwko komuś to przeciwko Kremlowi. A Kreml to nie Polska. No chyba, że już tam u was w Rosji uważają że Polska jest już od dawna pod waszą kontrolą. Ale to za wczesne świętowanie. O Polskę jeszcze będziecie musieli powalczyć. Narazie się przedewszystkim kompromitujecie. A i następnym razem radzę wam sięgnąć po słownik języka polskiego, to będziecie wiedzieć, że ubić to sobie możecie jajka na pianę, a nie banderowców. Swoją drogą ładnie banderowcy kopali takim jak wy tyłki. Pozdrawiam ze słowiańskim pozdrowieniem braci ugrofinów.
Banderowski agencie, czy też banderowski lizusie, ze strony ojca zamordowaliście mi na Wołyniu dziadków, wiec stul morde!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie. Jestem Ukraincem i żądnego razu nie slyszałem, że ktoś chce bić Polaków. Teraz studijuję w Lublinie i tylko tytaj widze, jak polacy na mnie patrzą. Banderowiec.  Tylko powiem tak. Wy tutaj wiecie, jak banderowcy mordowali Polaków, ale też nie wiecie, jak Polacy mordowali Ukrainców. Wiem, że zaraz będzie "ty, banderowiec, nic nie wiesz", ale pomyślcie...Była wojna. Teraz Polacy więcej chcą mordować Ukrainćow.. Z tego, co widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imię czego mam żałować Ukraińców, przecież my jesteśmy Ci źli. U nich historia się zaczyna 41 . Pier... banda hipokrytów brezdzisław będzie pier.o farmazonach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo osób na Ukrainie mówi "POLIAKIW BUDIM RYZATY
Za duzo czytasz "Ogniem i mieczem", kolego. Mieszkam w Kijowie, wszyscy sa przyjaznie nastawieni do Polski i Polakow, pamietamy wasza pomoc. No ale wiecej takich banerow i sprawa bedzie zalatwiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Як не дивно, але розуму в поляків які тут відпислись не багато. Допустим приїдете ви в Україну, кого ви будете різати? Я живу в Україні - ніколи за все життя тут ніхто не говорив про бандерівців. Як ви будете шукати тих "бандерівців" ? Хто буде вирішувати - бандерівець та людина чи ні? Ніколи себе не вважав бандерівцем - хочаб тому що бандерівців вже немає більше як 50 років.   Так от, я питаю - ХТО буде вирішувати кого різати а кого ні?   Тобто якісь поляки - хочуть приїхати в Україну  і вбивати мирних людей, без суда і слідства, бо вони так вирішать?? Я все правильно зрозумів? І хто ви після цього?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Як не дивно, але розуму в поляків які тут відпислись не багато. Допустим приїдете ви в Україну, кого ви будете різати///
Оце ж Петро, я того і побоювався, що заведеться тут зараз дурна дискусія. І вже наче починає виходити.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Як не дивно, але розуму в поляків які тут відпислись не багато. Допустим приїдете ви в Україну, кого ви будете різати? Я живу в Україні - ніколи за все життя тут ніхто не говорив про бандерівців. Як ви будете шукати тих "бандерівців" ? Хто буде вирішувати - бандерівець та людина чи ні? Ніколи себе не вважав бандерівцем - хочаб тому що бандерівців вже немає більше як 50 років.   Так от, я питаю - ХТО буде вирішувати кого різати а кого ні?   Тобто якісь поляки - хочуть приїхати в Україну  і вбивати мирних людей, без суда і слідства, бо вони так вирішать?? Я все правильно зрозумів? І хто ви після цього?
Pisz   w języku polskim.Szczerze pisz po polsku a nie rusku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za duzo czytasz "Ogniem i mieczem", kolego. Mieszkam w Kijowie, wszyscy sa przyjaznie nastawieni do Polski i Polakow, pamietamy wasza pomoc. No ale wiecej takich banerow i sprawa bedzie zalatwiona.
Nie na miejscu były banery i okrzyki byłem na Ukrainie około 30 razy zawsze miło wspominałem do 1990r. 3 razy wracałem do kolejki z powodu widzimisie celnika raz za 2 kg mandarynek,2-gi raz za słoik 3l śmietany podarowany przez gospodynię,3-ci raz wysyłany byłem do ubikacji bo nażmioł knopku w jakimś badylu i coś tam piszczało.dopiero jak powiedziałe,że u nas się nie sra i  nie szczy na rozkaz dał spokój.Zamiast przekroczyć granicę o 8 rano przekroczyłem o 20-tej.Od tamtej pory nie jeżdżę bo nie znoszę upokorzeń.Natomiast kilkanaście razy przyjmowałem u siebie po kilku dorosłych panów po kilka dni organizując im zarobek.Normalni prości ludzi są do rany przyłóz , najgorsi rozparzeńcy na byle urzędzie.U jednej pani która wyjechała z Polski w 1945r.koleżanka mojego ojca z podstawówki później wieloletnia sąsiadka jego,przyjeżdżała czesto w celach odwiedzinowo-handlowych bedąc w gościnie u niej jej zięć tzw.tajniak aby się popisać strzepywał papierosy z popiołu do żyrandola,już wtedy wszyscy palący wychodzili palić na poza mieszkanie.Taki na pewno by ryzał.Po takich kilku upokorzeniach mam określone odczucia,a słuchałem wielu opowieści ludzi z okolic Hrubieszowa,Tomaszowa i Narola co wyprawiali pseudo-patrioci  z naszymi obywatelami.Nie jestem źle usposobiony ale jedna starsza Pani Ukrainka koło Łucka powiedziała,że wielu trzeba trzymać za mordę krótko bo tylko taki jest sposob na durniów i rozparzeńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banderowski agencie, czy też banderowski lizusie, ze strony ojca zamordowaliście mi na Wołyniu dziadków, wiec stul morde!
No pewnie, kto nie poddaje się nieuzasadnionej niczym histerii i nie wyje w przerażeniu że go chcą zabić i przetopić na słoninę jacyś urojeni krwiożerczy antypolscy mieszkanńcy Lwowa to zaraz jest agentem Stepana Bandery.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...