Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co to bronić jak skrzyżowanie jest do "doopy". Gdyby było dobre nie zostało by skierowane do przebudowy. Tyle. Amen '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujowi trzeba dać w łapę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3/4 egzaminatorów oblało by to w praktyce , razem z Kulką . Mądry karzy z fotela pasażera siedzieć . To tak jak było na zawodach w MPK . podczas jazdy sprawnościowej , egzaminator zajął ostatnie miejsce . he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś na tym skrzyżowniu ok.8 zielone zapaliło sie na 4-5sek(jechałem sulisławicką) to jest zielona fala czy zielona migawka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE SĄ PRZEBUDOWYWANA SKRZYŻOWANIA DEWELOPERSKIE KOLESI ŻUKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać word lublin i egzaminatorów też bo to ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dyrektorzyna odpowie co z blokowaniem przejścia dla pieszych o czym pięknie napisał informujący!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak bym jechał (przyjmijmy teoretycznie)z naczepą z Sulisławickiej prosto w Grabskiego i ten(zdający) by stał na środku tego skrzyżowania, a nie chwilę wcześniej to by był jeszcze większy sajgon bo cały ruch by był zablokowany i to nie powinno być traktowane jako błąd, jeżdżę tzw tirem często po różnych miastach( dojazd do marketów) i lepiej stanąć chwilę wcześniej niż się pakować na środek i zablokować cały ruch, (albo chociażby nawet zasłaniać widoczność dla skręcających w lewo z naprzeciwka co prowadzi do bardzo niebezpiecznych sytuacji) -takie jest moje zdanie jako praktyka a nie śmieszne zasady egzaminatorów teoretyków ze znajomością skrzyżowań w jednym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ten kandydat na kierowcę myśli,że wszystkie skrzyżowania są pod kątem prostym i z małym natężeniem ruchu. Skrzyżowanie Grabskiego Męcz. Majdanka pokonuję bez problemu,tylko raz trafił mi się spieszący na pasie skrętu w lewo i o dziwo miał pretensję ,że nie ustąipiłam pierwszeństwa , a staram się uważć przy wjeżdzie na skrzyżowanie,ale to był na nr LUB czyli lubię uprawiać buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no skandal. Jaszcze trochę i będą się skarżyć że muszą sami na egzaminie prowadzić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w wypasionych furach mający wille pod lublinem raczej buraków nie uprawiają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli koleś ma problemy z tym skrzyżowaniem to może lepiej by nie zaliczył tego egzaminu. PS Mam trochę wyższe kwalifikacje niż kat B...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłopotliwi są tacy roszczeniowi ludzie podający do gazety takie artykuły. Stare powiedzenie -jeśli wódka w pracy szkodzi porzuć pracę o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potem ludzie się dziwia, że jeżdza mędrcy aut, którzy zdadza bo albo dupy dadza, albo w łape, a Ty jedz zgodnie z przepisami i ostrożnie, a jak tkai się trafi to nawet samolotem bys sie rozpiżdzil. Oblewac do skutku, az żaden bank nie da kredytu na prawko :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skrzyżowanie mijające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łącza ten wasz czytelnik. Może i dobrze, że nie umie skręcać nie zda egzaminu i nie będzie łajzowato jeździł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WORD Tarnobrzeg wymiata i tak xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie egzaminatorem był tomasz k. mnie też tu uwalił bo zanim się zebrałem z tego dziadowskiego skrzyżowanka w lewo z grabskiego, nadjechał szybki i wściekły od sulisławickiej wymac***ąc pretensjonalnie rękami i po egzaminie. zdałem za następnym razem a dziś zawodowo jeżdżę w c+e także czytelniku olej temat - 250 zł odrobisz przy pierwszej wypłacie w premii heh. na marginesie od sulisławickiej powinien być nakaz jazdy w lewo. brawo dla inżyniera ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to są dwa odrębne skrzyżowania gdyż nie leżą one w jednej osi i tylko ktoś szczególnie mściwy kieruje tam kursantów by ich pognębić. Takie mamy szkolenie i egzaminowanie nastawione na zysk z poprawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrzyzowanie proste, kat. c+e wymaga dużo większej wiedzy o inżynierii ruchu niz kat. b Ryszard Pasikowski dobrze tłumaczy przejazd przez skrzyzowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...