Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekolodzy chcą uchwały antysmogowej dla woj. lubelskiego. Zbiórka podpisów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2017 o 08:38 Powrót do artykułu
Proponuje zakaz poruszania się samochodami z silnikiem diesla to wówczas znacznie poprawi się czystość powietrza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A krew płynąca rowem w Końskowoli nie przeszkadza ekologom?
0
Przy budżecie obywatelskim można było coś zdziałać. Szkoda, że nikt wtedy o tym nie pomyślał.
0
Gdyby fundusze ochrony środowiska np w gminach były wykorzystane prawidłowo i gminy dofinansowały np piece zamiast czynić z funduszu finansowanie budżetu to było by lepiej. W gminie Konstantynów nawet regulaminu wykorzystania funduszu nie mają a wójt chwali się jaki to dobry z niego gospodarz a jest taki jak z kota ogier.
0
A tam jeszcze spalarnie słomy śmieci w mieście trza budować!
0
swietnie dziala w polsce gazprom ZAMKNAC KOPALNIE a opalac domy gazem Putin juz rece zaciera Moje pytanie czy ze spalania gazu wydziela sie tylko tlen i azot
0
W Lublinie przy al.Witosa firma Pol-Skone przede wszystkim,ale nie tylko ona robi smog w mieście. Zgłaszałem to do UM Wydzial Środowiska,ale stwierdzili,że sprawdzili i jest ok.,a fabryka jak kopciła tak kopci przez cały rok.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Proponuje zakaz poruszania się samochodami z silnikiem diesla  to wówczas znacznie poprawi się  czystość powietrza
A szczególnie Jelczy z MPK.
0
Inicjatywa bardzo słuszna i dziwią mnie niektóre komentarze bagatelizujące problem smogu. Czas na podjęcie radykalnych decyzji w celu zmniejszenia smogu
0
pomiar smogu przy ulicy relaksowej ***s://thingspeak.com/channels/219708
0
kupilem za 100 pare opon i mam ciepelko a smog pieprze go
0
Nie bagatelizuję problemu smogu, bo od dawna widzę w tym problem. Ale bagatelizuje go np. straż miejska, która powinna czuwać nad czystością powietrza w mieście (każdym). Ale czy ekolodzy nie widzą problemu w hektolitrach krwi wylewanej do rowu w Końskowoli? Czy może są przekupni?
0
W Jakubowicach mają gdzieś smog. Palą tam wszystkim czym popadnie od folii przez gumy po własne gacie i martwe zwierzęta. Smród się ciągnie aż po Hajdów, z którego latem owocne zapachy dobiegają nawet po sam Węglin Południowy.
0
Ludzie kupją węgiel w woreczkach ,bo kasy brak . Palą czym się da,starymi meblami,boazerią itd..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: