Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksmisja z domu pod budowę obwodnicy na żywo w telewizji

Utworzony przez Paweł, 24 kwietnia 2012 r. o 15:43 Powrót do artykułu
Ten koleś chyba nie zna potęgi mediów. Zaprosił dziennikarzy i telewizję, żeby narobic wokół siebie szumu. Jeżeli nawet jakimś cudem uda mu się namieszać przy inwestycji s17 i obwodnicy (co mam nadzieję nie nastąpi) to będzie znany w całej Polsce. A wtedy, choćby mu dali willę lub super chate to media go wytropią wszędzie i będa się dopytywać jak mu się mieszka i czy jest zadowolony. Może być tak, że ludzie dzięki temu go dopadną i zlinczują, więc w pobliżu Lublina raczej spokoju już m iał nie będzie, bo choć przeciwników obwodnicy jest sporo to jednak tysiące osób czeka na tę drogę jak na zbawienie. Każdy kij ma dwa końce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze ch-j-wi. Niech wypier--la pajac! =)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2 mln to mało, jakby mu dali dwa razy tyle to by nie piał, co za ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wasze komentarze stwierdzam że nie macie więcej jak 15 lat. Jeżeli jesteście tacy cwani to zapytajcie swoich rodziców jak długo i ciężko pracowali, pracują i jeszcze będą pracować na dom lub mieszkanie w którym płaszczycie tyłki!!! Jak dorośniecie i zapracujecie na coś sami to dopiero zobaczycie jak trudno jest to oddać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie Zazdrosc wami przemawia Zazdrosc sam wiem jak wywłaszczają ludzi pod obwodnice bo sam bylem wczesniej wywlaszczany(cos okropnego) gddkia placi nawet niezle pieniądze za ziemie ale powiaty**ebane juz nie**pierolone zlodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzekutor,a może kat? Dla mnie to jest bandyta-urzędas.POpaprańcy robią co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ron napisał:
W latach 1939-1945 tak samo w bardzo podobny sposób wysiedlali hitlerowcy. Zal mi ludzi którzy wtedy ginęli w obronie swojej ziemi, bo nie o taką Polskę wówczas walczyli dla swoich dzieci. Wstdy mi za ten ten kraj i jego urzędników !!!
A w 1945 roku władza ludowa wysiedlała ludzi bez odszkodowania...Sprawa do dziś nie jest załatwiona, chociaż minister Sawicki - PSL - planuje darmowe rozdawnictwo ziemi dla swoich. Żyjemy w kraju bezprawia. Nadal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eksmisja zdomu,pod budowę obwodnicy Lublina.Jest to bez myślenia,poprpstu o Gospodarzach!!!>pod przymusem Gospodarze domu SIDOROWIE plus trzy pieski,zgodzili się na mieszkanie w Bloku.Muj Tatuś pochodzi z Lubelskiego i latach 1943,1944. Mieszkańcy Chowali się w Lepiankach lub jak ktoś miał,w wysokim życie.Muj Tatuś OSOBIŚCIE TEGO DOŚWIADCZYŁ. Mam w domu Teczkę z IPN.Statut POKRZYWDZONEGO.PO przeczytaniu o Mękach na UB.Rodzina też dużo,mi opowiedziała. Nigdy nie myślałam,że obecnie w Majestacie Prawa.Można tak z Ludżmi postąpić!!!.D.Wszoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pomogłem temu biednemu Panu, w linku poniżej są chaty od 1mln do 1,2mln w Lublinie. Rynek wtórny stan lepszy niż miał wcześniej powierzchnia również, więc niech tak nie skomle że kilka miechów przemieszka w bloku - to zwykła próba wymuszenia większej kasy kruczkami prawnymi, na szczęście został również nimi pokonany... http://dom.gratka.pl/domy-rynek-wtorny/lista/lubelskie,lublin,1000000,1200000,on,8,8,co,cd,tz,rbo,rbd.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xl napisał:
Wszystko się powtarza. Taką samą BANDYTKĘ zastosowano przy budowie lotniska. Złodzieje górą. Teraz biorą nagrody za "nadludzki wysiłek". Rozumiem, że trzeba budować lotniska, drogi, ale jak można być takim złodziejem. Chyba zaczynam rozumieć, dlaczego lotnisko nazywają "Stalinowskim"??
dojazd do Świdnika - makabra. dewastacja miasta i okolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sidor ty pazerny pieniaczu dostales milion zł i nadal co mało.powiedz do tych kamer ile dostales!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz. A urzędników i policjantów już zwalniałeś, czy jeszcze nie?
najpierw raz jeszcze przypomne ze jestem bratem eksmitowanego a teraz wyjąsnie jak mozna doprowadzić do cofnięcia dotacji UE UE nie finansuje działań bandyckich ani niezgodnych z umowami miedzynarodowymi w tej sprawie od chwili bandyckiej eksmisji własciwy jest Europejski trybunał praw człowieka sprawa będzie dotyczyć naruszenia art. 1 protokołu nr 1 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności) który brzmi: Ochrona własności Każda osoba fizyczna i prawna ma prawo do poszanowania swego mienia. Nikt nie może być pozbawiony swojej własności, chyba że w interesie publicznym i na warunkach przewidzianych przez ustawę oraz zgodnie z ogólnymi zasadami prawa międzynarodowego. Powyższe postanowienia nie będą jednak w żaden sposób naruszać prawa państwa do stosowania takich ustaw, jakie uzna za konieczne do uregulowania sposobu korzystania z własności zgodnie z interesem powszechnym lub w celu zabezpieczenia uiszczania podatków bądź innych należności lub kar pieniężnych Polska przegrała już kilka spraw z tego powodu przegrana w twej sprawie i podobnych może skutkowac cofnięcviem dotacji tym bardziej że nie jest to przypadek jednostkowy ale reguła przy tej inwestycji mecenas ma więc rację zagrożenie cofnięciem dotacji istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby pokazać o czym mówię podam wam przykłady faktycznych odszkodowań za naruszenie tego artykułu: 500.000 zł odszkodowania (poza samym nakazem zwrotu trzypiętrowej kamienicy w Łomży) (wyrok z dnia 2 lipca 2002, Zwierzyński v. Polska, Trybunał strasburski nakazuje Polsce płacić. Wysokie odszkodowanie za naruszenie prawa własności, Renata Kowalska, Elżbieta Południk „Rz”, 2002.07.03); · 500.000 USD (ok. 2 mln PLN) odszkodowanie (płatne w terminie 6 m-cy) za wiejski dom znacjonalizowany z pogwałceniem prawa, utracone korzyści (niemożność rozporządzania odebranym mieniem), straty moralne i poniesione koszty sądowe (Brumarescu v. Rumunia, precedensowy wyrok ostateczny Wielkiej Izby z dnia 24 stycznia 2001 r., skarga nr 28342/ 95; Trybunał w Strasburgu zasądził odszkodowanie, Krzysztof Bień, „Rz”, 2001.03.23); we wcześniejszym wyroku wstępnym z dnia 28 października 1999 (uzasadnienie w jęz. ang.) Trybunał nie zasądził odszkodowania licząc na ugodę stron, do czego jednak nie doszło; to cytat z tej strony http://www.reprywatyzacja.info.pl/konwencja_i_strasburg.htm#_Toc41660973 tyle orientacyjnie może kosztować dodatkowo ten kawałek ziemi pod autostradę z waszych i moich podatków nie z pazerności mojego brata ale z powodu łamania prawa przez urzędników w podanym linku macie wszelkie potrzebne informacje by ocenić ile tak naprawdę kosztowac będzie obwodnica i czy aby na pewno na sam asfalt wystarczy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ron napisał:
W latach 1939-1945 tak samo w bardzo podobny sposób wysiedlali hitlerowcy. Zal mi ludzi którzy wtedy ginęli w obronie swojej ziemi, bo nie o taką Polskę wówczas walczyli dla swoich dzieci. Wstdy mi za ten ten kraj i jego urzędników !!!
Żałosny jesteś z tym tandetnym porównaniem! Dla takich "lokalnych patriotów" jak Ty i bohater artykułu mam propozycję: proszę wrócić do jaskiń albo lepiej prosto na drzewo. Wiadomo, że wywłaszczanie jest przykrym doświadczeniem, ale zawsze obwodnica będzie przechodziła przez czyjąś działkę (dom, gospodarstwo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niech zawsze ktoś zapewni właścicielowi tego domu czy działki GODZIWE odszkodowanie, Mądralo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry napisał:
Żałosny jesteś z tym tandetnym porównaniem! Dla takich "lokalnych patriotów" jak Ty i bohater artykułu mam propozycję: proszę wrócić do jaskiń albo lepiej prosto na drzewo. Wiadomo, że wywłaszczanie jest przykrym doświadczeniem, ale zawsze obwodnica będzie przechodziła przez czyjąś działkę (dom, gospodarstwo).
"sorry" sprezentuj mamie prezerwatywę, żeby takie poprańce więcej się nie rodziły. Jak będą ciebie wywłaszczać, to dopiero wtedy będziesz mógł zabierać głos. Jakbyś odczuł na własnej skórze, jak to się odbywa, to byś "cienkim" głosem kastrata na tym forum piał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
next napisał:
"sorry" sprezentuj mamie prezerwatywę, żeby takie poprańce więcej się nie rodziły. Jak będą ciebie wywłaszczać, to dopiero wtedy będziesz mógł zabierać głos. Jakbyś odczuł na własnej skórze, jak to się odbywa, to byś "cienkim" głosem kastrata na tym forum piał.
Wywłaszczyli mnie, wiem jak to jest. I nie zachowywałem się jak "bohater" artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irys napisał:
No to niech zawsze ktoś zapewni właścicielowi tego domu czy działki GODZIWE odszkodowanie, Mądralo!
Zdefiniuj GODZIWE. W komentarzach powyżej pojawia się kwota 1,2 mln. Czy to jest godziwe odszkodowanie czy nie? Przypominam, że mówimy o małym domku (wg. zdjęcia to max. 120m) na, prawdopodobnie, małej działce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak napisał:
najpierw raz jeszcze przypomne ze jestem bratem eksmitowanego a teraz wyjąsnie jak mozna doprowadzić do cofnięcia dotacji UE
Rozumiem, że brat w ramach protestu obwodnicą nie będzie jeździł? Skoro taki honorowy, to nie widzę innego wyjścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
wszystko ladnie pieknie, tylko nie wiemy na ile wyceniony jest dom tegoz pana.. ze swojej strony znam kilka osob ktore nie narzekaly na wyceny w wiekscosici przypadkow pozwalaly urzadzic sie na nowo i nie tylko.. no, ale niektorzy mysla ze wezma jak za zboze
Szanowny Panie, wszystko się zgadza, że nie wiemy na ile wyceniony jest dom tego Pana. My również nie wiemy, na ile wyceni nasze nieruchomości rzeczoznawcapowołany przez LUW i w tym jest problem. Nie ma wycen, są tylko inwentaryzacje. Domy niszczą, jak dochodzić potem swoich praw w sądzie? Złodziejskie państwo, złodziejskie prawo, niegospodarność i złodziejstwo na każdym kroku. Czy mammy patrzeć na to biernie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...