Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prosta sprawa przez pol roku ktos nei placi, to niestety ale musi sie z mieszkaniem pozegnac ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY MIASTO WZIEŁO POD UWAGE JAKIE SA HORENDALNE CZYNSZE GDY LUDZIOM JEST CIEZKO PRZEZYC Z DO PIERWSZEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja też chcę za darmo, nie dosyć, że zapier***am 37 lat za najniższą krajową tj. jałmużnę, bo u niemca jałmużna wynosi 8,5 euro za godzinę a nie tak jak u nas, to najpierw  robię opłaty, żywność kupuję w biedronce i to z promocji, ciuchy w lumpeksie i to jak jest po 1 zł, dzieci nie mam bo mnie nie stać było na nie. OTO RZECZYWISTOŚĆ BIEDY W TYM pier***ONYM KRAJU i nie rozumiem dlaczego pieprzony rząd nie  płaci za mnie tylko muszę sobie od gęby odejmować aby nie mieszkać pod mostem pracując....... pracując .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Zadłużenie mieszkań osiągnęło niebotyczne rozmiary, ponad połowa lokatorów nie płaci, podczas gdy inni czekają latami w kolejce po cztery kąty, na których kupno ich nie stać."   .... jeśli połowa lokatorów mieszkań komunalnych nie płaci za nie czynszu to znaczy, że te lokale nie są dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta mieszkająca z ojcem i nie placili, we dwie osoby to stać na zapatę, nawet jak mają nainiższą  rentę, bo ok. 700 zł jedno + 700 zł druga, to jedna renta na opłaty a druga na jedzenie , no ale jak się nie pracowało i nie ma ani renty ani emerytury, to trudno, samemu się zapracowało na taki los, gorzej jak człowiek pracuje i go ku*** nie stać, to jest skandaliczne, bo wynagrodzenie winno wystarczyć na godne życie i tu pieprzony rząd winien podnieść najniższą krajową do co najmniej 3 tys. albo jak nie chce podnosić to niech dopłaca, gówno mnie to obchodzi skąd weźmie, niech sobie od koryta odejmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosta sprawa przez pol roku ktos nei placi, to niestety ale musi sie z mieszkaniem pozegnac ...
nie bój...przyjdzie czas na Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY MIASTO WZIEŁO POD UWAGE JAKIE SA HORENDALNE CZYNSZE GDY LUDZIOM JEST CIEZKO PRZEZYC Z DO PIERWSZEGO
  Sorry, ale to jest lokal socjalny a nie darmowy hotel. Oprócz opłat miasto tez ponosi kosztu posiadania czy zakupu takich lokali. Wiadome że odbija się to na mieszkańcach tych lokali. A czy ty wiesz jak holendarne są raty na mieszkanie ? Nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja też chcę za darmo, nie dosyć, że zapier***am 37 lat za najniższą krajową tj. jałmużnę, bo u niemca jałmużna wynosi 8,5 euro za godzinę a nie tak jak u nas, to najpierw  robię opłaty, żywność kupuję w biedronce i to z promocji, ciuchy w lumpeksie i to jak jest po 1 zł, dzieci nie mam bo mnie nie stać było na nie. OTO RZECZYWISTOŚĆ BIEDY W TYM pier***ONYM KRAJU i nie rozumiem dlaczego pieprzony rząd nie  płaci za mnie tylko muszę sobie od gęby odejmować aby nie mieszkać pod mostem pracując....... pracując .........
gdzie masz mieszkania za darmo? i dlaczego niby rzad ma za ciebie placic?czy jestes niepelnosprawny? na zielonej u alberta daja za darmo obiad a na 1-go maja kolacje. taki jestes biedny korzystaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić , tych darmozjadów, do lasu!! niech tam sobie szałasy zbudują!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie brakuje mieszkań ? Widziałem mnóstwo ofert sprzedaży mieszkań , zarówno starych jak i nowych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie masz mieszkania za darmo? i dlaczego niby rzad ma za ciebie placic?czy jestes niepelnosprawny? na zielonej u alberta daja za darmo obiad a na 1-go maja kolacje. taki jestes biedny korzystaj.
  a ci ci mieszkali pół życia  nie płacąc to przecież mieli za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mojej spółdzielni też ok. 1/3 lokatorów ma zaległości.Ciekawe co sobie myślą?. Może reszta ma za nich płacić?- woda+ścieki+ciepło- kto ma za to płacić- może ci solidni?. Moim zdaniem zarząd powinien na każdej klatce podać do wiadomości które mieszkania mają zaległości (bez nazwisk- ochrona cwaniaków). Większość z nich jeżdzi samochodami-na to stać?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...