Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fajnie, ja żeby miec mieszkanie dla mojej rodziny musiałam wziąc kredyt hipoteczny na 30 lat, teraz muszę go co miesiąc sumiennie spłacac - no i spłacam, ograniczam nasze wydatki tak aby mi na te spłaty nie zabrakło i co widzę?????????? paniusia MA mieszkanie, nie musi spłacac rat, , po prostu ma gdzie mieszkac ZA DARMO, to paranoja jakaś, na kogo głosowac, żeby taka niesprawiedliwośc nie miała miejsca????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zaraz, skoro ta pani taka nieszczęśliwa i niezaradna, to może nalezy jej dac jakąś pracę przy sprzątaniu ulic i potrącac co miesiąc chociaż 300 zł na spłatę mieszkania?? to byłoby jakiejś wyjście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
fajnie, ja żeby miec mieszkanie dla mojej rodziny musiałam wziąc kredyt hipoteczny na 30 lat, teraz muszę go co miesiąc sumiennie spłacac - no i spłacam, ograniczam nasze wydatki tak aby mi na te spłaty nie zabrakło i co widzę?????????? paniusia MA mieszkanie, nie musi spłacac rat, , po prostu ma gdzie mieszkac ZA DARMO, to paranoja jakaś, na kogo głosowac, żeby taka niesprawiedliwośc nie miała miejsca????????
MOZE WES NAJPIERW DOBRZE PRZECZYTAJ ARTYKUL A POTEM PISZ BO LUDZI NIE INTERESUJE TO ZE TY SOBIE WZIELAS KREDYT NA CHALUPE, NIKT CI NIE KAZAL BRAC GO TEZ MOGLAS SIE STARAC O MIESZKANIE ALE TA KOBIETA CALY TEN PROBLEM MA PRZEZ MEZA DLUGI!!! CZYTAJ DOBRZE KOBIETO NASTEPNYM RAZEM, BO SZKODA MI TAKICH JAK TY NAPRAWDE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za paranoja! Jak mój małżonek narobi długów i nas zlicytują, to też dostanę mieszkanko socjalne? Nie ma to jak sprawiedliwość w wydaniu lubelskim! Sprawiedliwość społeczna dobre sobie! Chyba tylko dla pasożytów i kombinatorów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY ROMAN JEŁOPIE GÓWNO MNIE OBCHODZI ŻE MĄŻ NAROBIŁ DŁUGI TA KOBIETA JEST CHORA ALE UMYSŁOWO TRZEBA BYŁO PŁACIĆ SŁABY GINIE TAKIE PRAWO DŻUNGLI JA TEŻ MAM KREDYT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
fajnie, ja żeby miec mieszkanie dla mojej rodziny musiałam wziąc kredyt hipoteczny na 30 lat, teraz muszę go co miesiąc sumiennie spłacac - no i spłacam, ograniczam nasze wydatki tak aby mi na te spłaty nie zabrakło i co widzę?????????? paniusia MA mieszkanie, nie musi spłacac rat, , po prostu ma gdzie mieszkac ZA DARMO, to paranoja jakaś, na kogo głosowac, żeby taka niesprawiedliwośc nie miała miejsca????????
NA JANUSZA KORWIN-MIKKEGO!!! Gdyby moja rodzina nie oddawała na Zusy, Pity i inne po kilka tysięcy zł na miesiąc, na pewno znalazłoby się pare stówek, zeby dać na jakąś fundację dla "pokrzywdzonych przez długi męża", leniów, obiboków i nygusów. Wydając na codzienne zakupy 100 zł znaczną większość oddaje państwu a nie temu od kogo kupuje towar. Gdybym miał więcej pieniędzy to kupowałbym więcej, producenci produkowaliby więcej i zatrudnialiby więcej. A wy wierzcie dalej w "drugą Irlandię"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realia takie że pewnie szybko znajdzie jej miasto mieszkanie ale na grygowej... nikt normalny tam nie powinien mieszka...przykre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman. napisał:
MOZE WES NAJPIERW DOBRZE PRZECZYTAJ ARTYKUL A POTEM PISZ BO LUDZI NIE INTERESUJE TO ZE TY SOBIE WZIELAS KREDYT NA CHALUPE, NIKT CI NIE KAZAL BRAC GO TEZ MOGLAS SIE STARAC O MIESZKANIE ALE TA KOBIETA CALY TEN PROBLEM MA PRZEZ MEZA DLUGI!!! CZYTAJ DOBRZE KOBIETO NASTEPNYM RAZEM, BO SZKODA MI TAKICH JAK TY NAPRAWDE!
razem balowali razem przebalowali ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze właściciel tego mieszkania płaci jej czynsz ŻYĆ NIE UMIERAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jarosław Niemiec, z Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej, organizacji, która pomagała pani Elżbiecie. – Od początku twierdziliśmy, że nie można tak po prostu dokwaterować nowego właściciela" Co ten koleś plecie ? Dokwaterować to można co najwyżej jakiegoś pijaczka do lokalu socjalnego, którego właścicielem jest Gmina Lublin, a nie właściciela nieruchomości do swojego mieszkania. On nie będzie dokwaterowany do mieszkania, tylko po prostu w końcu obejmie w posiadanie swoją prawowitą własność i kwita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co Wy piszecie , kobieta ciężko pracowała na to mieszkanie. Trafiła na życiowego nieudacznika , który przehulał wszystko. Bardzo Pani współczuję. Dobry werdykt sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelka napisał:
Ludzie co Wy piszecie , kobieta ciężko pracowała na to mieszkanie. Trafiła na życiowego nieudacznika , który przehulał wszystko. Bardzo Pani współczuję. Dobry werdykt sądu.
A skad wiesz czy razem nie przehulali tych pieniędzy? Dlaczego inni muszą się tułać po stancjach lub zostają bez dachu nad głową a tej Lalce przyznaje się jednak mieszkanie zastępcze, czy ona jest jakimś wyjątkiem? Moze niech miasto daje lokale każdemu bezdomnemu lub biednemu, wówczas byłoby sprawiedliwie. Jakoś wierzyć się nie chce, ze ta kobieta nie miała pojęcia co wyprawia małżonek i nie zareagowała wczesniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ne znacie nawet kobiety - jakie macie prawo sie o niej wypowiadac...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem prawnikiem ale może mi ktoś to wytłumaczy co to znaczy długi męża: - Jeśli mąż był właścicielem mieszkania to miał prawo zaciągać kredyty na mieszkanie - Jeśli ta Pani była współwłaścicielem mieszkania to z tego co wiem aby wziąć np kredyt pod zastaw mieszkania należy wyrazić zgode p5rzez wszystkich właścicieli mieszkania - Czy długi w rozumieniu Pana dziennikarza to nie płacone rachunki Podrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy barany jedne. Polaczki - jestescie jedynym narodek, ktory sam siebie by wymordowal. ZERO wspolczucia dla innych. "Bo mnie jest zle to innym tez ma byc zle". A nie przyszlo Wam - ciemnoto z koziego z-a-d-u-p-i-a ze 20 lat temu kiedy ta kobieta byla piekna i mloda to facet pracowal a baba siedziala w domu, gotowala, prala i dzieci rodzila?! Macie musk by wyciagnoc wnioski???? ALe oczywiscie latwiej osadzac i marudzic. Nie podoba sie dzialanie samorzadu to do sadu to zgloscie. A jesli i w tej sprawie dopadnie was "cos" zawsze mozecie oddac dowod i paszport. Jednak w polsce nic sie nie zmienia, a najgorsze jest to, ze wasze pomioty beda takie same i nic sie nie zmieni. Kmioty jedne. Zafajdane spoleczenstwo roszczeniowe - BO MNIE SIE NALEZY. Mam nadzieje ze jednak lublin zamieni sie w las. Bo Wy jestescie beznadziejni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wy barany jedne. Polaczki - jestescie jedynym narodek, ktory sam siebie by wymordowal. ZERO wspolczucia dla innych. "Bo mnie jest zle to innym tez ma byc zle". A nie przyszlo Wam - ciemnoto z koziego z-a-d-u-p-i-a ze 20 lat temu kiedy ta kobieta byla piekna i mloda to facet pracowal a baba siedziala w domu, gotowala, prala i dzieci rodzila?! Macie musk by wyciagnoc wnioski???? ALe oczywiscie latwiej osadzac i marudzic. Nie podoba sie dzialanie samorzadu to do sadu to zgloscie. A jesli i w tej sprawie dopadnie was "cos" zawsze mozecie oddac dowod i paszport. Jednak w polsce nic sie nie zmienia, a najgorsze jest to, ze wasze pomioty beda takie same i nic sie nie zmieni. Kmioty jedne. Zafajdane spoleczenstwo roszczeniowe - BO MNIE SIE NALEZY. Mam nadzieje ze jednak lublin zamieni sie w las. Bo Wy jestescie beznadziejni.
Masz racje tylko jeśli tak było jak ty mówisz to gdzie są dzieci???? Nie wyobrażam sobie sytuacji żeby własnej matce nie pomóc!!!! A może biedna Pani sama sobie na to zasłużyła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no zaraz, skoro ta pani taka nieszczęśliwa i niezaradna, to może nalezy jej dac jakąś pracę przy sprzątaniu ulic i potrącac co miesiąc chociaż 300 zł na spłatę mieszkania?? to byłoby jakiejś wyjście
Masz rację-każdy by tak chciał! Zamiast głodnemu dać rybę,to czy nie lepiej wędkę? Czemu wcześniej nie zareagowała,gdy się zadłużał?-dopiero płacz i lament,gdy komornik i nóż na gardle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w XXI wieku i o ile z wielu rzeczy nie możemy być dumni to z prawa każdej jednostki ludzkiej do godnego życia i mieszkania powinniśmy. Dobrze, że istnieją takie organizacje jak Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej, które bezpłatnie pomagają słabszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman. napisał:
MOZE WES NAJPIERW DOBRZE PRZECZYTAJ ARTYKUL A POTEM PISZ BO LUDZI NIE INTERESUJE TO ZE TY SOBIE WZIELAS KREDYT NA CHALUPE, NIKT CI NIE KAZAL BRAC GO TEZ MOGLAS SIE STARAC O MIESZKANIE ALE TA KOBIETA CALY TEN PROBLEM MA PRZEZ MEZA DLUGI!!! CZYTAJ DOBRZE KOBIETO NASTEPNYM RAZEM, BO SZKODA MI TAKICH JAK TY NAPRAWDE!
Trzeba podziękować Miastu a właściwie LOKALÓWCE, że szybko podała tej Pani rękę. W sprawie tej jest wiele niewiadomych: ta Pani mówi, że były długi męża (tylko mówi), a z nabywcy Jej lokalu robi się diabła a może jest to człowiek, który na to nie zasługuje. Najgorsze w calej sprawie i nie tylko tej jest to., że w Polsce 65 lat po II wojnie światowej nie ma rynku mieszkaniowego. I nic się nie robi w tym zakresie. W UE nie ma już od dawna tego problemu. Mieszkań na wynajem jest bez liku. Przyjeżdzam do kraju unijnego i wynajmuję pokoik z kuchni i łazienką ( niski standard ). Po roku przebywania znalazłem blisko zatrudnienia mieszkanie 2p+k ( średni standard ). U nas to utopia i dopiero budzimy się jak prasa opisze taką sytuację jak tej Pani. Co zrobił Chrząszcz Adaś przez 4 lata swojej prezydentury w poprawie gospodarki lokalowej naszego miasta? Powiem krótko - wacka. Nalepiej co mu wyszło to zdjęcie z rozdawania flagi RP. A wracając do sedna sprawy. W Lublinie na lokal komunalny czeka ca 3 tys. rodzin. Dzięki tej Pani rodzina, która spełnia kryteria do najmu lokalu komunalnego przedłuży swój okres oczekiwania z 13 lat na 15 lat. Dając jednemu - zabierasz drugiemu. I kto jest więcej stratny czy rodzina np. rodzice + 2 dzieci , uczciwa tylko biedna czy ludzie, którzy narobili długów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...