Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksmitowana rodzina przeszła horror. I nie ma szans na pomoc

Utworzony przez ~gość~, 21 lipca 2009 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Proste rozwiązanie, wynajmuje się kolejne mieszkanie płaci właścicielowi i mieszka .Nie rozumiem w czym problem,chyba ludzie to wstydu nie maja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej by było jakby im Lublinianie złożyli się i kupili mieszkanie. Na rynku wtórnym jest bogata oferta mieszkań, nic tylko kupować i mieszkać szczęśliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczesc Boze katolickiej Polsce. I to jest wlasnie Polska "demokracja "w cywilizowanych krajach jest nie do pomyslenia zeby ktos potraktowal tak drugiego czlowieka , lokator pomimo ,ze biedny tez ma swoje prawo do godnej egzystencji ,a takie metody traktowania lokatorow w cywilizowanych krajach sa karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chcemy się stąd wynieść, ale trudno coś wynająć za podobne pieniądze. "
nic dziwnego ze ich wywalil, lokalizacja super w sam raz dla studentow, zrobi maly remont i bedzie bral 2 razy tyle za wynajem, a oni udaja uposledzonych czy co?? wiadomo ze za taka kase jak im wynajmowal pewnie nic teraz nie ma bo zapewne za jakies smieszne pieniadze 700-900zl teraz lokal w tym miejscu jest wart pewnie 1700 zl za miesiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to robimy zrzutę na mieszkanie bo" mają trójkę dzieci w tym 5-letniego chłopca"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam baaardzo!!! Ostatnio i nie tylko w "Anonsach" Lubelskich jest bardzo dużo ogłoszeń wynajmu mieszkania! Dlaczego Pani nic nie uczyni w tej sprawie? Dlaczego Pani jest tak beszczelna i naraża swoje 5cio letnie dziecko na taki stres? czy Pani wie że za swoje dzieci odpowiada Pani wraz z mężem, a nie właściciel kamienicy? Fotografuje się Pani dla dziennikarzy zasłaniając dzieckiem, a przecież ono jest niewinne, to Pani jest winna takiej sytuacji jaka zaistniała i niech pani pamięta że najgorsze może nadejść! Skoro nie zapewnia Pani warunków wychowawczych dla syna to niestety ale mogą pozbawić Pani praw rodzicielskich , a co za tym idzie zabrania dziecka do domu opieki. Co chcecie od własciciela kamienicy? To jego własność i ma prawo tak robić. Całe zajscie widziałem bo jestem z jednych "osiłków" opisanych przez prasę... Zostałem wynajęty do przeniesienia okien i już mam być zbirem? Pracę swoją wykonałem i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu ma sluzyć ten kolejny artykuł. Pierwszy rozumiem. Właściciel postąpił niehumanitarnie, można było inaczej, zwłaszcza ze względu na dzieci. Chcoć z drugiej strony jest też trochę prawdy w tym, że ci państwo mogli pomysleć wcześniej o zmianie lokalu, lub chociażby przenieść się na jakiś czas do np. rodziny, przyjaciół. Można było taką sytaucję przewidzieć. I podstawowa rzecz teraz. Jeśli ktoś chciałby pomóc tej rodzinie, to musi wiedzieć przynajmniej jaką kwotę są w stanie płacić ci państwo za nowy lokal. Przynajmniej. Poza tym moze ten pan lub ta pani szukają pracy? A może ja mają, ale potrzebują lepiej płatnej? Jakie mają kwalifikacje? Jakiej pomocy potrzebują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ZGODNIE Z PRAWEM lokatorzy nie powinni opuści mieszkania po wygaśnięciu umowy? Przestrzegać prawa ma tylko waściciel?Panie redaktorz jest pan nieobiektywny,niekompetentny i brak panu profesjonalizmu.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...