Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksperci krytykowali ale reforma edukacji przegłosowana. To koniec gimnazjów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Wreszcie doczekaliśmy się! Dziękuję rządzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 proc. prasy należy do właścicieli z kraju sąsiedniego, którego interesy z natury rzeczy bywają rozbieżne z polskimi, należy ocenić jako realne zagrożenie dla polskiej demokracji i suwerenności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki rząd taka reforma. Nic dodać. Szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam reforma YAROSLAW = 38 000 000 000 -czyż ktoś ma inne zdanie? kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP ? gdzie byliście komuchy wcześniej. Wywalić na zbity pysk Broniarza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze , że obcięli emerytury esbekom i ubekom.dobrze wam tak czerwoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie czas rozliczeń, oj przyjdzie. Lud wyrazi swoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzieja w prezydencie? Mogę się założyć o dobrą flaszkę co zrobi najważniejszy pisarz w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sobie przypomniałem jakie jazdy i protesty były jak wprowadzali Gimnazja. To samo co teraz. Naprawde ludziom się w dupach poprzewracało po poprzednich władzach i zero myślenia. Tamci nakradli zrobili znas nie wolników samych siebie,a teraz nie jeden polak by im dupy dął bo PiS to samo zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
dobrze , że  obcięli emerytury esbekom i ubekom.dobrze wam tak czerwoni. xxxxxxxxxxxxxxxx=========== teraz kolej na nauczycieli. też umacniali system , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zwolennicy PIS nas obrażają. Reforma edukacji jest źle przygotowana ale nikt nie chce słuchać merytorycznych argumentów. Przepracowałem w oświacie wiele lat i nikt mnie nie obrażał tak jak teraz. Na każdy merytoryczny argument słyszę, że jestem zdrajcą, lewakiem, komunistą i złodziejem. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. To mój pierwszy i ostatni wpis. Nie będę się przekrzykiwał i reagował na inwektywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi ich nie szkoda. Nie pasowała "ciepła woda w kranie" to mają teraz zimny prysznic..., szkoda tylko tych co nie byli tacy głupi i głosowali na PO, Nowoczesną lub PSL, a reszta niech ma nauczkę na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz protestujecie przeciwko reformie- tzn. ta poprzednia była była dobra?. Likwidacja szkół zawodowych, techników- to dobry wg was kierunek oświaty?. Nauka umiejętności rozwiązywania testów, przerzucanie nauki na rodziców w domu- to dobry kierunek wg was???. Pragnę zaznaczyć, że nie każdy rodzic ma możliwości pomocy w nauce swemu dziecku. Przypominam,że szkoła jest dla dzieci, a nie dla nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu pis miał tak wielkie poparcie na Lubelszczyźnie? Trzeba bylo myslec jak sie szło do urny a nie wybierać prawicowych głupków, zawistnego dyktatora jaroslawa. Nie mieliscie nauki z lat pierwszego rzadu pis? Przeciez juz wtedy pis to byli szkodniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 lat temu bali się ludzie ze szkół podstawowych i średnich i nikt się nie przejmował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś się zdecydował na likwidację gimnazjów, które się nie sprawdziły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz protestujecie przeciwko reformie- tzn. ta poprzednia była była dobra?. Likwidacja szkół zawodowych, techników- to dobry wg was kierunek oświaty?. Nauka umiejętności rozwiązywania testów, przerzucanie nauki na rodziców w domu- to dobry kierunek wg was???. Pragnę zaznaczyć, że nie każdy rodzic ma możliwości pomocy w nauce swemu dziecku. Przypominam,że szkoła jest dla dzieci, a nie dla nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczesniej zwalniali nauczycieli przez niż demograficzny i tez się wszyscy bali,i jakos nikt nie dbał gdzie taki naucZyciel ma znależć nową pracę-a łatwo nie było,zwykle na zastępstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracy nie ma dla nauczycieli, bo jest tragiczny niż. Jeżeli tego nauczyciele nie rozumieją, to nic nie rozumieją. A szkoła nie jest po to, by nauczyciele mieli pracę. Jeśli tego nie rozumieją, to nic nie rozumieją. I dzięki Bogu, że te potworki znikają raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 lat temu bali się ludzie ze szkół podstawowych i średnich i nikt się nie przejmował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...