Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksperci krytykowali ale reforma edukacji przegłosowana. To koniec gimnazjów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Oczywiście nie jest idealnie w Polskiej oświacie. Wiele rzeczy jest do poprawy i zmiany. Należy przede wszystkim zreformować szkolnictwo zawodowe, przywrócić znaczenie przedmiotom przyrodniczym i wiele innych obszarów wymaga zmiany. Niestety proponowana reforma nic na dobre nie zmienia. Proponowane zmiany spowodują chaos, obniżenie poziomu nauczania, ideologizację szkoły, masowe zwolnienia nauczycieli, skrócenie okresu kształcenia ogólnego. W podstawach programowych jest wiele błędów merytorycznych, niedociągnięć. Podstawy w wielu momentach pomijają korelację między przedmiotową. Widać, że były pisane w pośpiechu i bez należytej staranności. Do reformy szkolnictwa zawodowego nie jest potrzebna likwidacja gimnazjów. Najgorsze w tym wszystkim, że nikt z rządzących nie słucha merytorycznych argumentów. MEN pozoruje konsultacje. Każdy kto ma inne zdanie przez zwolenników PIS są obrzucani obelgami. Nie tak miało to wyglądać. Naprawdę szkoda dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Esbecy bronią gimnazjów. Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT NIE OBIECYWAŁ NAUCZYCIELOM, ŻE CIEPŁE POSADKI BĘDĄ DOŻYWOTNIE!!! Tłuste koty w osobach dyrektorów szkół najgłośniej kwiczą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci nauczyciele to spaejalisci od uczenia tylko w gimnazjum i udzielanie płatnych korepetycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 lat temu bali się ludzie ze szkół podstawowych i średnich i nikt się nie przejmował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu się mylisz. Jestem po studiach i na PO i Nowoczesną nie mogę się patrzeć. Czerwona hołota! Dzwońcie po ZOMO żeby wam asystowało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście na PiS, to się teraz martwcie. Wcale mi was nie żal. Idzcie jeszcze i ucałujcie za to parszywą łapę prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 lat temu bali się ludzie ze szkół podstawowych i średnich i nikt się nie przejmował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT NIE OBIECYWAŁ NAUCZYCIELOM, ŻE CIEPŁE POSADKI BĘDĄ DOŻYWOTNIE!!! Tłuste koty w osobach dyrektorów szkół najgłośniej kwiczą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że wraca system 8+4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie koniec gimnazjów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przyjdzie czas rozliczeń, oj przyjdzie. Lud wyrazi swoje zdanie.
Władza ludowa skończyła się już dawno stary UB-ku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miarka się przebrała!!!! STOP REFORMIE EDUKACJI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele bądźcie SOLIDARNI. Szczególny apel do tych nauczycieli z podstawówek i liceów. Dziś obrażają nauczycieli gimnazjów jutro WAS. Wiecie, że tareforma to KPINA. Wyzywają nas od ubeków, zdrajców, komunistów itd. Wyzywają was od "bydła" które uczy ich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!!! Będzie mniej pensji dyrektorów szkół ich zastępców, nauczycieli, budynków do utrzymania, itd., itp. Będzie normalnie. Dodatkowo powinno być ujednolicenie programu nauczania (i podręczników) w całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, że PO rzadzi w Dzienniku wschodnim i nie wygodne komentarze usuwaja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nauczyciele bądźcie SOLIDARNI. Szczególny apel do tych nauczycieli z podstawówek i liceów. Dziś obrażają nauczycieli gimnazjów jutro WAS. Wiecie, że tareforma to KPINA. Wyzywają nas od ubeków, zdrajców, komunistów itd. Wyzywają was od "bydła" które uczy ich dzieci. " Nauczyciele jestescie bardziej J******* od lekarzy wam całe życie źle!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem. Nigdy nie należałem do żadnej partii, związku zawodowego. Uważam, że reforma jesy źle przygotowana, nie wprowadzi dobrej zmiany, zawiera liczne błędy (w podstawach i siatce godzin). Zgłaszam swoje uwagi, staram się merytorycznie rozmawiać. Co słyszę z drugiej strony? Tylko obelgi i wyzwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oszukujmy się, oni mają w *** uczniów, po prostu boją się o własne stołki i tyle. zmiana otoczenia po 6 klasie podstawówki to największa głupota jaka może być bo to jest najgłupszy okres w życiu dziecka. wiem to bo chodziłam do szkoły jak każdy z nas, i wszyscy o tym wiedzą a teraz protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...