Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś była, pewna propozycja współpracy od jakiegoś młodego absolwenta studiów, a także zawiła dyskusja na temat SIMu http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1420040 -> z bardzo dobrymi wnioskami Miasto woli jednak tracić czas i pieniądze na przetargi i firmy, które skopiują system z innych miast, chociaż że mamy gotowy i wyróżniający się... po prostu ręce opadają
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest tylko jedną ważną sprawa - wyprowadzić tranzyt z miasta na obwodnicę i po sprawie!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej aby tabliczki z nazwami ulic były na kolory miejskie Lublina, czyli tak jak autobusy miejskie są malowane i do tego herb lublina czyli koziołek. Marze o takim oznaczeniu tabliczek ulic w naszym pięknym mieście.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czekamy na reakcję niejakiego imć Pana Pawła Furmana. Stworzył przecież w 2011 roku bardzo dobrą koncepcje, która z tego co pamiętam nie wymagała wielu poprawek, Radzę obecnemu UM zainteresować się tym człowiekiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drogie miasto - http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1420040 nie trzeba szukać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marnowanie pieniędzy. Ulice są dobrze oznaczone. Wystarczy tylko tablice informacyjne nad ulicami odnowić, aby nie wyglądały tak jak ma to miejsce przy wjeździe na rondo na ul. Witosa przy MC D oraz umiejscowić nowe tam, gdzie powinny być. Mamy już idiotycznie oznaczone przystanki. Zamiast głównych ulic są jakieś boczne, o których istnieniu nie jedna osoba nie wie. A tak swoją drogą czy ktoś policzył, ile tirów jeździ po mieście w ciągu 1 dnia? Dlaczego tak jest? Bo hurtownie, markety, magazyny są pomiędzy osiedlami, a nie na obrzeżach miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bardzo dobry pomysł!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wybory idą czy pomieszczenie bez klimy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a nad czy tu pracować przez rok ?? nie przesadzajmy. trzeba na każdej nawet najmniejszej uliczce zamieścić tabliczkę z jej nazwą i nazwą dzielnicy i koniec tematu. Jeśli ulica jest większa i dłuższa to należy zamieścić kilka tabliczek i tyle. Nad czym tu się zastanawiać przez rok - chyba nad tym ile za to wziąć ? ja za swój powyższy plan chcę 1000 zł i daję 30 lat gwarancji, że jak lublin oznakujecie taką ilością tabliczek jak w warszawie to nikt się tu nie zgubi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: