Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja też zrobię eksperyment. Ja, cala moja rodzina i wszyscy znajomi będziemy przez cały tydzień jeździć "na friko" . Na co dzień to będzie ok. 80-100 osoboprzejazdów. Raz na tydzień może kanar kogoś zwinie i będzie mandat, ale w sumie i tak bilans zysków będzie na plus dla nas. I kto na tym zyska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz przynajmniej o tym poinformowali Na co dzień z komunikacją miejską bywa różne i też często z przyczyn niezależnych lub ot tak po prostu jeździ jak chce. Dodać do tego jeszcze tablice na przystankach, które również pokazują często dziwne rzeczy i trzeba mieć do tego dystans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu! Przecież taki eksperyment nijak się ma do rzeczywistości... Wystarczy, że na jakiejś ulicy będzie np.awaria kanalizacji i zrobi się korek -więc jak to ma rzutować na przyszły Rozkład Jazdy? Chyba pod warunkiem, że zawsze w tym miejscu będzie awaria i korek...Rozkład mógłby być realny tylko wtedy, gdyby w mieście nigdy korków nie było -wtedy można by dość dokładnie go ułożyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A samolot sobie znowu poleciał do Wa-wy i nkt z tego lądowiska nie może skorzystać. PO co więc to zbudowali ? dziadostwo i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mientek napisał:
A samolot sobie znowu poleciał do Wa-wy i nkt z tego lądowiska nie może skorzystać. PO co więc to zbudowali ? dziadostwo i tyle
sprawdzałeś na Flightradar24 ? dzisiaj rano zgodnie z zapowiedzą jest mgła ograniczająca widoczność do ok.100[sto] metrów; w takich warunkach trudno by było lądować [jest godz.6:53]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już z góry wiadomo jak będzie w dniu "eksperymentu". Wszystkie kursy będą opóźnione, autobusy będą poruszać się w żółwim tempie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...