Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elektroniczna rewolucja w autobusach w Lublinie

Utworzony przez KAmil, 24 kwietnia 2012 r. o 09:02 Powrót do artykułu
I niech ktoś mi powie że Lublin nie jest miastem inspiracji i nowoczesności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie, nie bedzie trzeba wycinac tylu drzew na te bilety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę dziwnie z tym kupowaniem przez internet. Jak już mam iść do biletomatu albo kiosku to tam mogę sobie kupić ten bilet. Reszta SUPER. A IREX i inni przewoźnicy też będą mieli takie kasowniki? Czy tylko MPK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to zamiast punktualnego i zmienianego co tydzień rozkladu jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to pokręcone, bo trzeba jeszcze aktywować, także w niczym to nie ułatwia, bo i tak trzeba się pofatygować do jakiegoś punktu w celu aktywacji biletu na karcie. Nie ułatwia to niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że sporo ludzi opluwa swoje miasto bezpodstawnie. Komunikację miejską mamy chyba najlepszą na wschodzie pomijając Białystok (cała masa przegubów). Ale oczywiście sporo jest jeszcze do poprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzają nowe udogodnienia a starych nie aktualizują. Nowe bilety wprowadzone 1 kwietnia nie są jeszcze dostępne przez komórkę. ZTM nie zgłosił takiej potrzeby firmom obsługującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwróccie uwagę, że kupując bilet przez intenet jest taniej jak w kiosku np. ja chcę kupić 90 dniowy na wszystkie linie norlamnie by kosztował 216 zł. a przez internet kosztuje 208 zł. także 8 zł taniej, to sie opłaaca, bo 8 zł piechotą nie chodzi i za te 8 zł mogę się pofatygować do biletomatu i aktywować sobie bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAmil napisał:
I niech ktoś mi powie że Lublin nie jest miastem inspiracji i nowoczesności.
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RF napisał:
Wprowadzają nowe udogodnienia a starych nie aktualizują. Nowe bilety wprowadzone 1 kwietnia nie są jeszcze dostępne przez komórkę. ZTM nie zgłosił takiej potrzeby firmom obsługującym.
eee? Ja kupowalem po 1 kwietnia kilkukrotnie bilety przez telefon i bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że tak późno, czemu wrześniej nikt nie pojechał do Londynu i zobaczył jak tam działa komunikacja? nie lepiej wzorować się na najlepszych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze! będzie można sobie sprawdzić w każdej chwili przez neta do kiedy mam ważny bilet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...