Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JEDEN WYJAZD PANI ZASTĘPCY WYGENEROWAŁ 2500ZŁ STRAT DLA BUDŻETU!!!! 1100ZŁ DARMOWE TAXI I 1400 ZŁ POGADUSZKI I ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNA DLA ZNAJOMYCH NA NASZ KOSZT!!! ZAROBKI SZAREGO OBYWATELA LUBELSZCZYZNY TO OKOŁO 1300ZŁ, CZYLI 2 MIESIĄCE TYRANIA (61 DNI)!!! PANIE PREZYDENCIE MIEJ PAN HONOR I ZWOLNIJ TEGO PASOŻYTA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dowalić jej z grubej rury,"PSEUDO WYBRAŃCY NARODU" koniec z tą prywatą,a może te wczasy też były zakupione z kasy Urzędu miasta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni internauci czy znacie uciwego polityka który nie kłamie i nie uszykuje społeczeństwa bo ja nie znam polityka to bagno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOPÓKI PROKURATOR GENERALNY JEST POLITYKIEM WŁOS KRĘTACZOM Z GŁOWY NIE SPADNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze! Na pewno nie pójdzie siedzieć bo to jest niemożliwe. Zwykły obywatel pewnie by dostał ale wybranka ludu? Skąd! Powinna dostać przynajmniej 3 w zawiasach. Wstyd! Stać ja na tak długie wakacje aż w Malezji a szkoda na podwózkę na lotnisko.... foldery mogła e-mailem wysłać albo pocztą, też by doszły za 20 zł a nie 2500zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. jeśli pani v-ce prezydent miałaby odrobinę honoru zrezygnowałaby ze stanowiska 2. pan prezydent poprzez swoich współpracowników mataczył przez tydzień 3. jedyną reakcja na tą kompromitacje będzie zmiana / skrot. myslowy/ umożliwienia legalnego brania ... 4. ale ryba psuje się od głowy dosłownie... patrz afera hazardowa dlaczego doły partyjne mają postępować inaczej? 5. zostało im władzy do jesieni ... a potrzeby mają duże wiec...... biorą 6. tylko starannie przygotowane referendum mogłoby uzdrowić tą sytuację 7. tak dorabiają wszyscy byli i obecni ,, politycy,, cwaniacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu jest pani prezydent czy jej mama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator i 3 lata wiezienia!!!!!!! A przestepstwa kryminalne i inne "grube" leza .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, świętojebliwi internauci, przyznać się teraz, który w was ma legalnego windowsa!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata za podjechanie na dworzec ??? he he he, ale jaja. Komisja Majątkowa rozkrada kraj i tym złodziejom nic nie grozi a na babę zamiast nakrzyczeć grozi sie jej więzieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8zł za min poł. przychodzącego to maks! 1400zł:8zł/min=175minut!!! Pobyt był długi ale licząc dni robocze z Wigilią i z sylwestrem to ok 14 dni czyli daje nam to ok 12 min dziennie!!!!! Trochę dużo zważywszy, że jest się na długim urlopie o którym chyba odpowiednie osoby wiedziały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYZNAM SIĘ ŻE JA RÓWNIEŻ UKOŃCZYŁEM POLITECHNIKĘ LUBELSKĄ, ALE NIE PRZYPOMINAM SOBIE BY MNIE TAM UCZONO JAK SIĘ BAWIĆ NA KOSZT PODATNIKA!!!! MOŻE DLA TEGO ŻE BYŁ TO WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I PODSTAW TECHNIKI!!! MAM NADZIEJĄ ŻE WŁADZE UCZELNI POTRAFIĄ WYCIĄGAĆ WNIOSKI I BĘDĄ PAMIĘTAŁY GDY TA PANI ZECHCE PONOWNIE PRACOWAĆ NA POLITECHNICE!!!! BYŁBY TO NIE MORALNE BY TAKI CZŁOWIEK BYŁ PRZYKŁADEM DLA STUDENTÓW!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pokazujcie jej wizerunku. Właśnie zabierałem się do spożycia darów bożych i apetyt szlag trafił !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie zdjęcie tego zucha, który jest jej mężem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co gadać -JEST NIEUCZCIWA I NIE POWINNA DŁUŻEJ ZAJMOWAĆ MIEJSCA W RATUSZU!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura lubelska za to się wzięła ucha cha , no to jakaś premia dla miłej pani, przecież jeździla słuzbowo z narażeniem życia pokonywała trasę wa-wa lublin. myślę ze 14-nastka bedzie akurat . ŻAŁOSNE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura wzięła się? Umorzy sprawę bo takie bedzie stanowisko Państwa Blajerskich! Nazwisko rzecznika prasowego prezydenta mówi samo za siebie. M. Blajerski był prokuratorem Rejonowym w Pprokuraturze Północ w Lublinie a stryjasdzek obskoczył wszystkie szczeble prokurtorskie w Lublinie z ministerialnym w W-wie włącznie. Prokuratura w Lublinie powinna sie wyłączyć dla czystości sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata więzienia za 1400zł, a ile lat za nie zapłacenie 3 mln. zł zaległego podatku Palikota za prywatyzacje Polmosu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem opinie internautów. Wnioskuję, że są kłopoty ze zdrowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wydałeś wyrok baranie i wg ciebie to sprawiedliwe nieomylny ośle. Co ty wiesz o sprawiedliwości.
Kuty napisał:
Mam nadzieję że osądzą ją sprawiedliwie, i dla przykładu posiedzi parę lat. Inaczej takie praktyki będą się powtarzały, kara pieniężna nic nie da, Wasilewski najwyżej przyzna jej premię nagrodową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...