Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
od kilku lat Stokrotka ma inne logo....tylko dziennikarze z dziennika dalej wstawiaja jakies stare foty zamiast przejechac sie i zrobić nowe....no ale tak trzeba oderwać się od picia kawy i jedzenia ciastek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam szybciej się w łapę daje,nic dziwnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to robimy zakupy gdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwo już podrożało.Aldik tańszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przestaje u nich robic zakupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni gasi światło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezwanie do mieszkańców Lublina o omijanie tych sklepów, niech kupują u nich Warszawiacy. Przekażcie znajomym i rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
\jeszcze jedno - niech zapłaci zaległy podatek vat w Lublinie, którego unikał kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie niech chytry Lublin traci !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet stadion wybudowany bezsensu przez żuka nie zmienił ich zdania. co to za przedsiębiorcy że nie doceniają potencjału Lublina hahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw Emperia sprzedała Tradis Eurocashowi, a teraz przenosi zapewne głownie na papierze spółkę. Każdy robi jak mu się opłaca, a pracownicy, czy miasto, nie liczą się w ogóle. Tak było i jest oraz będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie patrioci ,którzy przenoszą firme do Polskiego RAJU PODATKOWEGO jakim jest WARSZAWA .Okupant ?polityczy jak ZSRR nie okradał tak jak rządy dobrej zmiany .Trudno chodziłem do stokrotki aby więcej podatków zostawało w biednym regionie a teraz kefiry i inne produkty z lubelskiego kupie w biedronce .Do stokrotki chodziłem z myślą że jestem patriotą lokalnym pozostał smutek żal że podatki w Warszawie mogą być mniejsze od biednego Lublina oto Polska Cwaniaków i układów politycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że nikt nie napisał o co chodzi NAPRAWDĘ a powód jest prosty - o URZĄD SKARBOWY. W Warszawie jest znacznie mniej czepialski i przychylny przedsiębiorcy. Jest wiele firm de facto z Lublina i tu działających, ale zarejestrowanych w Warszawie z tego właśnie powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, pora się wynieść ze wsi do miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzad skarbowy sie ich czepil to sie wynasza z Lu. Znajac realia i urzed nikow Us w Lu to skonczylo by sie na likwidacji spolki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie patrioci ,którzy przenoszą firme do Polskiego RAJU PODATKOWEGO jakim jest WARSZAWA .Okupant ?polityczy jak ZSRR nie okradał tak jak rządy dobrej zmiany .Trudno chodziłem do stokrotki aby więcej podatków zostawało w biednym regionie a teraz kefiry i inne produkty z lubelskiego kupie w biedronce .Do stokrotki chodziłem z myślą że jestem patriotą lokalnym pozostał smutek żal że podatki w Warszawie mogą być mniejsze od biednego Lublina oto Polska Cwaniaków i układów politycznych
Bardzo mi przykro z powodu o jakim napisał - poznaniak z Lub. - ale trudno się nie zgodzić z jego opinią ! Boli ucieczka z i tak biednego wschodu, pozostaje tylko jedno pomimo wszystko ale jeszcze Polskie ! Na osłodę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się, gaworzycie coś o patriotach i temu podobnych bzdurach ale tu nie ma miejsca na sentymenty, to jest biznes. Wiadomo, że poszło o US. W Lublinie dowalenie jednej z największych spółek regionu może dać urzędnikowi nadzieję na karierę. W Warszawie taka spółka to średniak ginący w tłumie. Jak wiadomo każdy US interpretuje przepisy po swojemu więc w Warszawie urzędnik US nie będzie się specjalnie napinał na szukanie dziury w całym u przeciętniaka. Co do bojkotu, to tak chodźcie do Biedronek, Aldików, Lidli i Carrefourów które na pewno opłacają podatki w Lublinie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękowania dla urzędników z US. Może ktoś zorientowany poda nazwiska? Dane osobowe urzędników państwowych nie są chronione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna nie robiłem zakupów w Stokrotce, bo generalnie trochę mi nie po drodze od jakiegoś czasu, a nawet jak musiałem tam wejść, to nie było za tanio. Aldik jest lubelski, nie trzeba łazić do Biedry czy Lidla. Tylko czasem mięso mają drugiej świeżości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...