Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś zauważył że na zdjęciu w tej aplikacji tam gdzie jest pokazany plac zamkowy nocą z jakiś tam w środku okręgiem że kształt placu zamkowego układa się w znak "ryby" w dziubkiem na aleje tysiąc lecia??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ryby to ja tam nie widzę ale ości tak. Życzeniowy budżet i plany inwestycyjne w ogóle nie uwzględniające aktualnego zadłużenia i deficytu tak miasta jak i państwa. Brakuje w budżecie wkładu "wspólnika" przyszłego "Centrum Spotkania Kultur", odszkodowań związanych z eksploatacją planowanego lotniska oraz najważniejszej pozycji dla każdego kulturalnego człowieka w postaci publicznej toalety. Resztę z szeregu racjonalnych względów przemilczę bo albo już zostały zweryfikowane albo wkrótce zwieryfikuje je samo życie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I mają to niby zrobić ludzie,którzy do tej pory nic nie zrobili albo bardzo mało ? Ja wiem,że w planowaniu mamy super specjalistów tylko jak co do czego i przychodzi czas realizacji to tak jak z tym teatrem od 30 lat w budowie, z obwodnicą od...jak się nie mylę lat dwudziestu,z remontem starówki,z miejskimi ciągami komunikacyjnymi- gdzieby nie ruszyć to w burakach no i teraz lotnisko...chwałę w świat nieś tylko pieniądze gdzieś. Oby tylko lasu nie wycięli i nie wybetonowali bo będzie kolejny "pomnik". Nie wierzę,że nie ma zdolnych ludzi wśród ludzi wykształconych w lubelskich uczelniach tylko kto ich dopuści do głosu skoro w urzędowych siodełkach zasiadają "zawistni intryganci*"(tak ocenił to towarzycho Prezydent Wasilewski rezygnując z kandydowania na kolejną kadencję.)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oby się nie nazjeżdżało turystów do tej ESK z logo Lublin bo jak ich nakarmią w Jesz Burgerze to nie bedą się mieli gdzie wysr.... Ciiiicho,ojojoj (takich słów się już nie używa w ESK) a to już będzie plama nie tylko na honorze ale i na chodniku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ht
Ostatnio edytowany 14 października 2010 o 22:36
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wladze ratusza juz powinni rozglondac sie za ludzmi[fachowcow] ktorzy potrafia i chca pomuc miasto nie wazna obcja wazne wspolny cel .Wasilewski dzieki to pan z Wysockim przyczynili sie do malego sukcesu >Zuk tylko miniaturuje Lublin bliski jego serca jest mu tylko Swidnik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tych co przekonali nie zaprosili na niektóre ulice w centrum. Gdyby ci przekonani zobaczyli przykładowo ulicę Zmigród (tuż obok katedry) to na pewno nie daliby się przekonać. Ulica ta w centrum to obraz nędzy i rozpaczy. Elewacje obskurne, tynki poodpadały, budynek po byłej stacji obsługi zniszczony, brama zardzewiała itd. Niewiele lepiej na ulicy Niecałej (były dworek w stanie kompletnego rozpadu). Jak to się nie zmieni sam osobiście zrobię zdjęcia i wyślę jako materiał promocyjny to tych przekonanych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. Brak publicznych toalet 2. Śmietniki w mieście jak na lekarstwo 3. Na każdym kroku brud smród, chodniki zarośnięte i nieregularnie sprzątane 4. Brak w wielu miejscach miasta nawet prowizorycznej ulicy o nawierzchni twardej, często są to ubite drogi błotne 5. Wystarczy przejechać się pod PKS by dostrzec tą "kulturę" 6. Brak bezpiecznej drogi ekspresowej z Lublina w jakimkolwiek kierunku kraju 7. Brak lotniska (jak na jeden z większych regionów polski to trochę śmieszne?) i gdzie ta kultura ? w obdrapanych kamienicach m.in. ulicy żmigród ? czy w obsikanych klatkach schodowych ulicy jezuickiej ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: