Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ESK 2016: Decyzja już dziś, trzymamy kciuki za Lublin

Utworzony przez Gość, 21 czerwca 2011 r. o 11:43
Nie zasługuje ? Wrocław ma kasę. Ma tłumy turystów , ma prestiż którego brakuje Lublinowi. Dlaczego pchał się po coś co i tak już ma w kieszeni ? Lublin i Katowice. w finale to one miały największy potencjał. tu nie chodzi aby 'być' tylko aby 'zmienić' . ja tak rozumiałam ideę tego konkursu i dlatego jestem zniesmaczona faktem zwycięstwa ww miasta. btw. wrocław bardzo lubię- chodzi o zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może przenieśmy stolicę do Wrocławia. Wszystko kurna dla Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednogłośna decyzja??? Coś tu jest nie tak ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym głosował na Wrocław chodź od urodzenia mieszkam w Lublinie 40 lat. My nie zasługujemy na esk 2016
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie o tym, że niejaki Adam Wasilewski - Platforma Obywatelska (Prezydent Lublina 2006 - 2010) do swoich "osiągnięć" w czasie 4 letniej kadencji wpisał starania o ESK 2016. Parodia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
żuk w obecnej sytuacji POwinien POdać się do dymisji, wszak zdobycie tytułu ESK 2016 było kluczowym elementem jego programu wyborczego. Dodając do tego bałagan w ratuszu, nieumiejętność zarządzania miastem - w zimie problem z odśnieżaniem, w lecie z koszeniem, cały rok w Lublinie jest cholernie brudno - żuk chyba POwinien POważnie to rozważyć
Masz jakiś kompleks, że piszesz wszystko od PO. Może penigra pomoże. A Żuk załatwił taki wynik??? To chyba SZ.P. Zdrojewski swoim 100 mln dla Wrocławia. Żenada zarówno w twoich wypocinach jak i Zdrojewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrało kolesiostwo z Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie zasługiwał by na ESK 2016 i nigdy nie będzie zasługiwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Ludzie widzą w jaki niekorupcyjny sposób minister PO z Wrocławia wsparł swoje miasto. 2) Wiele pieniędzy w Lublinie nie trafi na pseudokulturalne wygłupy, a może na potrzebne mieszkańcom cele. 3) Paru cwaniaków zajmujących się tzw. kulturą w Lublinie (znacie ich gęby z mediów) nie zarobi kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz należy ludzi którzy nie dopełnili swoich obowiązków pociągnąć do odpowiedzialności, Rozliczyć fundusze i wyciągnąć wnioski. Kto zawinił ?? Kto się zajmował staraniami o ESK 2016? Kto był koordynatorem ? Z tego co mi wiadomo to nikt społecznie nie działał, Ludzie mieli ciepłą posadkę. Teraz mówią że wygrali, tak nagrody i premie roczne, i znając życie konkurs na ESK zakończony a Ci ludzie w dalszym ciągu bedą się tym zajmować, PS W budżecie na ten rok przeznaczono pieniądze na przygotowanie do ESK, więc można je wydać na coś innego, polecam na budowę DARMOWEGO MIEJSKIEGO parkingu w rejonie ulic Spokojnej Wieniawskiej Ewangelickiej tyle z mojej strony,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zawiedziona. Chyba nie do końca to wszystko było uczciwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze iż ludzie rozchodzą się z placu Po Farze my nie zasługujemy na esk 2016 gratulacje dla Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Wasilewski (prezydent Lublina 2006-2010, partia PO) jako największe swoje osiągnięcie po 4 latach kadencji wykazał .... "starania" o ESK 2016. Teraz jest radnym w Sejmiku Wojewódzkim Województwa Lubelskiego. Miękkie lądowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko było uczciwe my nie zasługujemy na ESK 2016. Gratulację dla Wrocławia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszymy się iż Wrocław wygrał ESK 2016. Nasze miasto Lublin zadupie nie zasługuje na ESK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cr napisał:
Gdyby rzeczywiście było tak jak uważasz, to nie wysiliłbyś się na napisanie tego komentarza, bo o dziurach zwyczajnie się nie mówi. Ale widać czujesz instynktownie, jak ogromny potencjał uwolnił Lublin. Brawo dla Twojej podświadomości. Do Twojej świadomości ta informacja dotrze dzisiaj po godzinie 16. Zatem przygotuj melisę PS Gratuluję odkrycia jednego z atutów Lublina - tu czas płynie wolniej niż w Warszawie! Dzięki temu możemy przeżyć więcej szczęśliwych chwil
I jak tam zaparzyles juz sobie meliske ? Bo mam zle wiesci Wroclaw wygral a Lublin zostal okrzyniety Europejskim Centrum Bzdury HAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulację dla Wrocławia. Popieram komentarze iż nasze miasto Lublin nie zasługuje na ESK 2016
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Masz jakiś kompleks, że piszesz wszystko od PO. Może penigra pomoże. A Żuk załatwił taki wynik??? To chyba SZ.P. Zdrojewski swoim 100 mln dla Wrocławia. Żenada zarówno w twoich wypocinach jak i Zdrojewskiego
sam jesteś załosny, z tymi kompleksami i penigrą moge tylko powiedzieć - to nie mój poziom a każdy sądzi według siebie - może to ty masz jakiś problem. Żuk zobowiązał się w swoim programie wyborczym, że doprowadzi do zwyciestwa Lublina w walce o ESK 2016. Na bilboardach w mieście, na telebimach w autobusach mpk w kampanii wyborczej były materiały reklamowe żuka i jego wypociny o "dumie ze swojego miasta" i "ESK 2016". Prawda jest taka, że Wrocław będzie miał dodatkową imprezę, Warszawa i Gdańsk organizują EURO 2012, a Lublin i Katowice zostają na lodzie, z tym, że Katowice przynajmniej rozwijają się gospodarczo, mają dobrze funkcjonujące lotnisko, leżą przy dużych korytarzach transportowych (autostrada A4, szybka linia kolejowa z niemiec na ukrainę) a Lublin jest na uboczu, linia kolejowa do warszawy ma być modernizowana dopiero za 10 lat, s17 też nic pewnego, o s19 nawet nikt nie mówi, nowych poważnych inwestorów ZERO, uczelnie coraz niżej w rankingach...faktycznie niepotrzebnie się czepiam, przecież jest wspaniale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupie klepsydre jako zlom, chetnych prosze o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tutaj manipuluje opinią publiczną. Wrocław zapłacił grupie osób, aby wpisywały na forach negatywne opinie o Lublinie i potwierdzające słuszność wygranej Wrocławia. Identyczne wpisy są na forum Kuriera Lubelskiego !!!
Ostatnio edytowany 21 czerwca 2011 r. o 18:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...