Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Euro 2012: Bilety rozlosowane. Pan Piotr z Lublina zdobył osiem

Utworzony przez niewierny_Tomasz, 1 maja 2011 r. o 16:07 Powrót do artykułu
W jakiej linii ten Pan zarezerwował sobie loty do Doniecka już dzisiaj? W większości operatorów nie można jeszcze robić rezerwacji na loty w czerwcu 2012. Czyżby DW po raz kolejny dawał plamę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również wygrałem bilety - na jeden mecz polskiej reprezentacji w Warszawie na dzień 12 czerwca . Zamówiłem bilety tylko na dwa mecze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również wylosowałem bilety na jeden mecz polskiej reprezentacji na 12 czerwca w Warszawie. Zamawiałem tylko na dwa mecze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni jak zawsze polecial w ptaka. pomijajac juz fakt, ze poczatek artykulu zywcem zerzniety z innego portalu (chyba sport.pl) to zgodze sie z przedmowca, ze raczej nie ma jeszcze w sprzedazy biletow lotniczych na czerwiec 2012.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Ja do dziś nie dostałem maila z potwierdzeniem wylosowania. Kiedy wchodzę na stronę portalu biletowego widzę, że mam przyznane 4 pakiety na follow my team Polska i tu coś dziwnego kwota do zapłaty 0,00zł. Ma ktoś podobną sytuację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...