Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eurolot uruchomił loty Lublin - Warszawa

Utworzony przez Radek, 27 października 2014 r. o 09:01 Powrót do artykułu
musimy wybrać jednego pisiora  on nam zafunduje koleją lublin Warszawa w niecałe 40 minut a tu samolotem 45 a był jeden taki który miał zbudować 3 mil. mieszkań a skończyło się na 8 km.autostrady w dwa lata to rekord Guinnessa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie ludzie pisać o tych lotach do Liverpoolu, Manchesteru czy Dublina... W tym momencie możecie spokojnie się tam dostać z lubelskiego lotniska w czwartek i niedzielę Lufthansą z krótką przesiadką we Frankfurcie. A jak nie pasuje to dalej się tłuczcie do Warszawy czy na inne lotniska i STFU!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy w końcu będzie SZKOCJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mi pomoze w dokonaniu wyboru ? Czy mogę skorzystac z euroloyu bez zadnych obaw? Pierwszy raz wgl korzystam z serwisow podrozniczych i jestem kompletnie zielona...znalazłam tu ciekawe informacje http://wczasyna6.pl/eurolot jednak nie wiem czy warto im uwierzyc ? Jak myslicie ?
Ostatnio edytowany 10 listopada 2014 r. o 22:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie ma bliższej Skandynawii, Danii (np. Turku, Aalborg).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dadzą budapeszt , pragę,wiedeń,bratysławę a nie tylko norwegia szwecja anglia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...