Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czad taki sobie.Widać plastik lat 80-tych.Wyszedłem po Carrie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakie miasto takie zespoły, do skansenu przyjechały dinozaury, których nikt nigdzie nie chce słuchać.
0
wyszedłeś po carrie bo widocznie zupełnie nie czujesz tej muzyki. Poza tym właśnie po carrie zaczęło się najlepsze Koncert spełnił moje oczekiwania, było bardzo sympatycznie!
0
Europe to naprawde świetny zespół. Pokazali na co ich stać.! Jestem bardzo zadowolony, że mogłem ich usłyszeć na żywo. "Wspaniali Ludzie" jak to starał się wyrażać wokalista grupy;) Pozdrawiam. Mam nadzieje ze odwiedzą nas jeszcze nie raz.
0
malone napisał:
jakie miasto takie zespoły, do skansenu przyjechały dinozaury, których nikt nigdzie nie chce słuchać.
'malone"fieju z Ciecierzyna u ciebie nigdy Oni nie zagrają............Żal ci dupę ściska...
0
Czekałam na ten koncert kilka ładnych lat. Było sporo nowych kawałków, ponieważ promują nowe płyty, ale również pojawiły się te stare dobre...albo ze starych dobrych czasów. Cieszę się, mnie się podobało. Potańczyłam sobie w tłumie niedaleko sceny. Super.
0
Koncert cos wspanialego.Europe to klasa światowa.Brawo Urząd Marszalkowski ze ich zaprosili.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: