Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wstyd i tyle. Po co oni przyjeżdżają na taką wieś do takich wieprzy ? banda pijanych, zaćpanych, zjaranych niedorobieńców i tyle. Gdzie kultura lubelska? wstyd wierprze. wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko koncert był świetny! Super zagrali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie generalizuj, ok.? Nie obrażaj wszystkich, którzy tam byli. Wypraszam sobie wieś i wieprze! Tam, oprócz tych, którzy byli pijani, było wielu fajnych i wykształconych ludzi. Masz kompleksy, to wyjedź na trochę z kraju, to się dowartościujesz i docenisz. Mnie koncert się podobał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
wstyd i tyle. Po co oni przyjeżdżają na taką wieś do takich wieprzy ? banda pijanych, zaćpanych, zjaranych niedorobieńców i tyle. Gdzie kultura lubelska? wstyd wierprze. wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego "fani" a nie "publiczność" w tytule?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondzio napisał:
Mimo wszystko koncert był świetny! Super zagrali!
Warte bylo 600 tysiecy zlotych? Gdybys to ty mial sfinansowac to bys zaplacil tyle? Pytam, bo byli tacy ktorzy przyjechali z Zamoscia i Krasnegostawu busami, a wrócić już jak nie mieli, bo pociągi na tej trasie z przyczyn "ekonomicznych" zostały rok temu zlikwidowane. Myślisz, że te 600 tysięcy starczyłoby na roczne utrzymanie połączeń linii kolejowej Lublin-Zamość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM POD SAMĄ SCENĄ i BYŁO ZAJEBI....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mam być szczery- dla mnie koncert bez rewelacji. 90tyś Euro za godzinny koncert, bez bisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert "państwowy". nie warty tyle kasy. chłopcy nawet się za bardzo nie starali nie mówiąc już o jakimś show. ewidentnie przepłacone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na bardzo wielu koncertach PŁATNYCH !! takich zespołów jak Metallica, AC/DC Waters Genesis itp i uważam że koncert był świetny nagłośnienie ok przynajmniej tam gdzie stałem czyli pod sceną. Zespół niby jednego kawałka ale dla ignorantów, zespół nadal nagrywa i to naprawde swietne płyty tylko skąd ci ludzie mogą to wiedzieć jak większość słucha w Lublinie disco polo techno i innego gó..na i niewiedzą czym jest prawdziwa muzyka. A i te wieczne narzekania albo za głośno a że nie było show a że przeplacili. EUROPE dzięki że zagraliście w tym pszenno buraczanym mieście w którym nic ale naprawde nic się nie dzieje i dzięki za oddanie hołdu DIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ultrasonline.com/ref/edwin269/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - koncert trwał tyle, na ile był zakontraktowany, czyli PÓŁTOREJ godziny; Po drugie - były dwa bisy: "The Beast" oraz "Final Countdown"; Po trzecie - nagłośnienie jak na nasze lubelskie warunki było bardzo dobre. Brawa dla obydwu zespołów, zarówno dla naszego Tipsy Train jak i dla Szwedów z Europe - za moc, energię jaką włożyli w koncert, za hołd dla Ronniego Jamesa DIO, za bardzo dobre show:) Od czasu koncertu Budgie w Radawcu, to najlepsze wydarzenie muzyczne w Kozim Grodzie. Oby więcej takich imprez!!! Pozdrawiam fanów dobrej muzyki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Byłem na bardzo wielu koncertach PŁATNYCH !! takich zespołów jak Metallica, AC/DC Waters Genesis itp i uważam że koncert był świetny nagłośnienie ok przynajmniej tam gdzie stałem czyli pod sceną. Zespół niby jednego kawałka ale dla ignorantów, zespół nadal nagrywa i to naprawde swietne płyty tylko skąd ci ludzie mogą to wiedzieć jak większość słucha w Lublinie disco polo techno i innego gó..na i niewiedzą czym jest prawdziwa muzyka. A i te wieczne narzekania albo za głośno a że nie było show a że przeplacili. EUROPE dzięki że zagraliście w tym pszenno buraczanym mieście w którym nic ale naprawde nic się nie dzieje i dzięki za oddanie hołdu DIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie miasto taki zespół, do skansenu przyjechały dinozaury :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
jakie miasto taki zespół, do skansenu przyjechały dinozaury :/
Sam jestes dinozaur - wypchaj sie i postaw ... na zlomowisku (w muzeum szkoda miejsca), bo na koncerty sie nie nadajesz! jesli nie interesuje cie muzyka i widowisko, to po co sie na nie pchasz i potem beznadziejnie komentujesz?!!!!! do domu i do wyrka!!! bo chyba tylko takie "bycie" cie interesuje - IGNORANCIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21.00 - 22.30 Występ zespołu Europe 2010-07-25 14.26 ja sie spóżniłem bo przyszedłem na 21.00 tak jak było w programie a okazało się że zaczeli grać już o 20.30 Program na 24 lipca od godz. 15:00 - rozpoczęcie festynu 19.00 - Rozpoczęcie Koncertu okolicznościowego pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Krzysztofa Grabczuka oraz zbiórki pieniężnej na rzecz Powodzian przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. 19.15 - 20.15 Występ lubelskiego zespołu rockowego Tipsy Train 20.15 - 21.00 Część oficjalna - wystąpienie Marszałka, Prezydenta Lublina, dyrektora Caritas Archidiecezji Lubelskiej, przewodniczącego Regionu Środkowo Wschodniego NSZZ Solidarność 21.00 - 22.30 Występ zespołu Europe W trakcie koncertu wolontariusze Caritas zbierać będą datki na rzecz mieszkańców Lubelszczyzny poszkodowanych w tegorocznej powodzi. Zebrane pieniądze trafią głównie do dzieci, przeznaczone zostaną na zakup wyprawek szkolnych. Fundusze na ten cel wpłacać można także bezpośrednio na konto Caritas: Pekao S.A. V o/Lublin 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
wstyd i tyle. Po co oni przyjeżdżają na taką wieś do takich wieprzy ? banda pijanych, zaćpanych, zjaranych niedorobieńców i tyle. Gdzie kultura lubelska? wstyd wierprze. wstyd.
MYSLAŁEŚ OCZYWIŚCIE O SOBIE I CHYBA O OTOCZENIU W KTÓRYM SIĘ WYCHOWYWAŁEŚ WIEPRZU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
MYSLAŁEŚ OCZYWIŚCIE O SOBIE I CHYBA O OTOCZENIU W KTÓRYM SIĘ WYCHOWYWAŁEŚ WIEPRZU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było cudownie! w warszawie bardziej mi się podobało, większy efekt, lepsza scena, nagłośnienie...ale jak na lubelskie warunki (pewnie, nie wiem, bo mieszkam wlasnie w wawie) to było super. stałam pod samą sceną, obok mnie ludzie świetnie się bawili, spiewali, piszczeli.. udało mi się też dostac autografy i zamienic kilka zdan z joey'em. jestem w peeeeeełni usatysfakcjonowana i zadowolona, europe <3 was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert byl super ta krytyka jest obrzydliwa nie widzialam nacpanych i pijanych stalam na schodach widzialam wszystko dokladnie chlopaki dali czadu bisy byly aby zawsze i wszedzie byla taka publicznosc przekroj wiekowy od 2 chyba do stu lat na widowni.krytykuja tylko ci co sami nigdy nic nie zrobili ja tam wieprzy nie widzialam chyba ze koles mowi o sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...