Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znów Panie Wiącek jeździ Pan po chodniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha... można wygrać jazdę na gapę :) ale urwał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja juz nie mogę doczekac się rowerów, u mnie jeszcze nie ich nie ma, czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysl z rowerami bombowy, pogoda super, tydzien bez auta na rowerze i trochę piechotką, taki mam plan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam miejski tor przeszkód,ul.Wileńska w kierunku ul.Głębokiej....naprawde warto :D :lol: :P ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam miejski tor przeszkód,ul.Wileńska w kierunku ul.Głębokiej....naprawde warto :D :lol: :P ;)
To świadczy o tym jak aktualne mapy posiadał "architekt" wytyczający pas dla rowerów przez postój taxi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower miejski jest do wygrania, oby mi się udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świadczy o tym jak aktualne mapy posiadał "architekt" wytyczający pas dla rowerów przez postój taxi :)
te jestem kierowcą i jeżdze i nie wiem o jaki maraton chodzi nie przesadzajmy, niech rowerzyści tez maja swoje miejsce na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na rewerki lub na nóżki, kto nie musi jechać- zachęcam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...